کد خبر: ۱۳۶۹۰۶
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۷/۲۱

ادعای نماینده مجلس درباره انتخاب مدیرعامل ایران خودرو

ادعای نماینده مجلس درباره انتخاب مدیرعامل ایران خودرو

دبیر کمیسیون صنایع مجلس گفت: انتخاب مدیر دولتی به عنوان مدیرعامل ایران خودرو کار درستی نبوده چون با سیاست اعلامی وزارت صنعت تعارض منافع ایجاد می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیده زرآبادی درخصوص دستگیری های انجام شده در بین مدیران خودرویی به وقت خبر گفت: با تعدادی از افراد متخلف در این زمینه برخورد شد اما موضوع اصلی وجود بسترهایی است که به این افراد اجازه تخلف داده و برای این مسئله کاری صورت نگرفته است.  تا زمانی که مسیر اصلاح نشود ممکن است تعداد دیگری از افراد تخلف کنند.

وی درباره انتخاب فرشاد مقیمی به سمت مدیرعامل ایران خودرو گفت: این یکی از موضوعاتی است که به نظر می رسد کار اصولی و درستی نبوده چون تعارض منافع ایجاد می کند. وزیر صنعت همیشه از طی روند خصوصی سازی خودروسازی ها سخن می گوید ولی وقتی مدیر دولتی به عنوان مدیرعامل یک خودروسازی انتخاب می شود به نظر می آید با مسیری که وزارت صنایع می گوید، تناقض دارد و در نهایت اتفاقات خوشی را رقم نخواهد زد.

زرآبادی درباره خصوصی شدن خودروسازی ها گفت: دولت باید تنظیم گر باشد و نباید بنگاهداری کند اما بخاطر پیچیدگی های سهامداری در صنعت خودرو این اتفاق خیلی زود برای خودروسازان نخواهد افتاد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ