کد خبر: ۱۳۶۹۹۸
۰:۰ - ۱۳۹۸/۷/۲۴

حذف دامنه نوسان سهم منفی و توقف 2 نماد + مهلت آخر حق تقدم
در پایان معاملات چهارشنبه رخ می دهد:

حذف دامنه نوسان سهم منفی و توقف 2 نماد + مهلت آخر حق تقدم

در پایان معاملات امروز، نماد دو شرکت برای مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده متوقف و سهم دارای صف فروش بدون دامنه نوسان داد و ستد می شود و مهلت آخر یک حق تقدم است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز، نماد دو شرکت نیروکلر و ماشین سازی نیرومحرکه به دلیل برگزاری مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده متوقف می شود.

براین اساس، "شکلر و تمحرکه" دوشنبه هفته آینده برای تصویب صورت های مالی منتهی به مرداد سال جاری و انتخاب اعضای هیات مدیره تصمیم گیری می کنند. دو شرکت نیروکلر و نیرو محرکه روز گذشته با افت 4.1 و 4.3 درصدی قیمت و صف فروش همراه بوده اند.

همچنین دوره پذیره نویسی سهام حق تقدم سرمایه گذاری البرز به اتمام می رسد. "والبر" هم که در جریان معاملات سه شنبه با افت 4.9 درصدی قیمت و صف فروش روبرو بوده با اخذ مجوز افزایش سرمایه 30 درصدی در مجمع فوق العاده 24 فروردین ماه، اقدام به تامین مالی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی کرده است.

در این میان، شرکت افست مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده و سهم آنها بدون دامنه نوسان داد و ستد می شود. "چافست" در جریان معاملات روز گذشته با افت 5 درصدی قیمت و صف خرید روبرو بوده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ