کد خبر: ۱۳۷۰۸۲
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۷/۲۸

معاملات متفاوت امروز ۷ شرکت دارای صف خرید و ۷ سهم بازار پایه ایی

معاملات متفاوت امروز ۷ شرکت دارای صف خرید و ۷ سهم بازار پایه ایی

معاملات متفاوت و چشمگیر امروز نشان می دهد ۷ شرکت با صف خرید و رشد قیمت روبرو شدند و ۷ شرکت حاضر در بازار پایه فرابورس هم جلب توجه کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، هر چند امروز بازار سهام اکثریت قریب به اتفاق فعالان را ناامید و شاخص با ریزش 8249 واحدی به کانال 301 هزار تایی عقب نشینی کرد، اما اطلاعات منتشره شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان می دهد  15 سهم بورسی و فرابورسی با معاملات متفاوت و چشمگیری روبرو شدند که بیشترین آن مربوط به پارس سویچ با افزایش 19 برابری داد و ستد بود .

براساس این گزارش، در این میان علاوه بر رشد 4.5 درصدی "بسویچ و نطرین" ، سهام شرکت های آهن و فولادمیلاد، پگاه گلپایگان، عمران شهرستان نائین، بیمه تعاون و نوش‌ مازندران‌ با صف خرید جلب توجه بیشتری کردند.

همچنین در کنار حضور شرکت های بورسی و فرابورسی پارس‌سویچ‌ ، بانک خاورمیانه ، قندپیرانشهر ، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، نوش‌ مازندران‌، عطرین نخ قم ، پگاه گلپایگان و قند شیروان قوچان و بجنورد،  7 شرکت حاضر در بازار پایه فرابورس و شامل ایتالران‌، سیمان ممتازان کرمان ، شوکو پارس ، توسعه و عمران شهرستان نائین، بیمه تعاون، کاشی صدف سرام استقلال آباده و توسعه بازرگانی آهن و فولادمیلاد در فهرست امروز جای گرفتند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ