کد خبر: ۱۳۸۳۸۸
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۸/۱۲

آخرین مواضع و دلایل محکم رهبر انقلاب برای عدم مذاکره با آمریکا

آخرین مواضع و دلایل محکم رهبر انقلاب برای عدم مذاکره با آمریکا

رهبر انقلاب با اشاره به دلایل و منطق محکم منع مذاکره با آمریکا ، اعلام کردند: بعضی خیال می کنند مذاکره مشکلات کشور را حل می کند که ۱۰۰ درصد اشتباه بزرگی است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از شرق ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، صبح امروز در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان اعلام کردند: یکی از راه‌های بستن راه نفوذ آمریکا، منع مذاکره است. این البته برای آمریکا خیلی سخت است.

آمریکای مستکبر که منت می گذارد تا با سران بقیه‌ کشورها بنشیند و حرف بزند، سالها است که اصرار می کند با سران جمهوری اسلامی مذاکره کند و جمهوری اسلامی امتناع می کند که به معنای این است که ملت و حکومتی در دنیا هست که زیر بار قدرت طاغوتی و دیکتاتوری آمریکا نمی رود.

این منع مذاکره، یک منطق محکمی دارد. راه نفوذ دشمن را می بندد، ابهت جمهوری اسلامی را به دنیا نشان می دهد و ابهت پوشالی آمریکا را در چشم جهانیان می شکند.

بعضی خیال می کنند مذاکره مشکلات کشور را حل می کند. این اشتباه بزرگی است. 100 درصد اشتباه است. طرف مقابل ، قبول مذاکره از سوی ایران را به معنای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی می داند و می خواهد بگوید "توانستیم ایران را به زانو دربیاوریم" . می خواهد اثبات کند سیاست فشار حداکثری درست بوده و بعد هم هیچ امتیازی نخواهد داد .

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ