کد خبر: ۱۳۸۴۲۶
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۸/۱۳

عامل مشکلات فوتبال ایران و علت سرمایه گذاری در تاتارستان
مالک معروف باشگاه تراکتورسازی توضیح داد :

عامل مشکلات فوتبال ایران و علت سرمایه گذاری در تاتارستان

مالک معروف باشگاه تراکتورسازی با اعلام اینکه همه‌ مشکلات از ورزشگاه آزادی شروع می‌شود در مورد علت سرمایه گذاری در تاتارستان توضیح داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از باشگاه تراکتور، محمدرضا زنوزی بعد از باخت 2-4 به استقلال در برنامه ایستگاه ورزش رادیو جوان اعلام کرد: همه‌ مشکلات از ورزشگاه آزادی شروع می‌شود. هواداران تیم‌های پایتخت در ورزشگاه آزادی برخی مشکلات برای تیم‌‌های شهرستانی به وجود می‌آورند و این تیم‌ها را مجبور به واکنش می‌کنند. این هفته به مادری که دو فرزند در راه کشور شهید شده ، بد و بیراه می‌گویند و مسئولان نیز هیچ عکس العملی نشان نمی‌دهند. سال گذشته در بازی سایپا ــ پرسپولیس فحاشی شد ولی چرا کمیته انضباطی واکنش نشان نداد؟ در بازی سپاهان ــ پرسپولیس، چرا سر سپاهان را بریدند؟ مقصر آن اتفاقات چه‌کسانی بودند؟ به‌خاطر دردانه‌ها سر تیم‌های شهرستانی را می‌برند.

هواداران دو تیم پایتخت باید قبول کنند فوتبال از دوقطبی خارج شده و چند قطب جدید ایجاد شده است. رسانه‌ها هر تهمتی که می‌خواهند به تیم ما می‌زنند. مشکلات مالی تراکتور شایعه بوده و در سال جاری بیش از 35 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و امکانات بازیکنان نسبت به سال قبل هم افزایش یافته است. نمی‌توانند بپذیرند قطب جدیدی با تعداد هوادار بیشتر نسبت به تیم‌های تهرانی وجود دارد.

یک روزنامه مسائلی نوشته که واقعیت ندارد. در تاتارستان برای برخی کارهای اقتصادی جهت پیشبرد اهداف ایران حضور دارم و ترمینال صادراتی ایران در روسیه و کشورهای آسیای میانه را ایجاد می‌کنم. به‌دلیل مشکلات کم‌آبی ایران ، کشت فراسرزمینی را که قانونی است دنبال می‌کنم و صنعت‌گر بین‌المللی هستم. این رسانه‌ها برای تمامی شهرستان‌های ایران مشکل ایجاد کردند.

داورها از اینکه مورد غضب هواداران این دو تیم قرار گیرند، می‌ترسند. برخی مسئولان و هواداران جرأت را از داوران گرفته‌اند و باید کاری کنیم جرأت به داوران بازگردد و تیم‌های شهرستانی از این جهت، آسیب می‌بینند. دردانه‌ها بیشترین بهره را از اشتباهات داوران می‌برند و اگر خصوصی شوند، خیال همه راحت می‌شود. خصوصی‌ شدن تیم‌های پایتخت به‌نفع هواداران است. چون این تیم در رقابت با بخش خصوصی جا خواهند ماند.

به استقلال باختیم، ولی بازیکنی که دقیقه 4 باید اخراج می‌شد، اخراج نشد. این‌که می‌گویم جرأت از قشر داوران گرفته شده همین موضوع هست. بازیکن استقلال حتی کارت زرد هم دریافت نکرد! این داور پشت‌دروازه، کمک‌داور و داور وسط به همدیگر کمک نمی‌کنند؟ چه‌زمانی می‌خواهیم حرفه‌ای شویم؟ این‌که دو سه تیم حرفه‌ای شوند و بقیه تیم‌ها آماتور باقی بمانند، انصاف نیست.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ