کد خبر: ۱۳۸۴۲۸
۰:۰ - ۱۳۹۸/۸/۱۴

پیش بینی معاملات مثبت امروز بازار سهام و انتقاد از عرضه های آبشاری
یک تحلیلگر اعلام کرد:

پیش بینی معاملات مثبت امروز بازار سهام و انتقاد از عرضه های آبشاری

یک تحلیلگر با درخواست از مسئولان بورس برای دخالت در روند فرسایشی و منفی بازار سرمایه، وضعیت معاملات و قیمت های امروز را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حافظ عزیزی درخصوص روند اخیر معاملات بازار سهام اعلام کرد: فضای بورس تهران بیش از یک ماه است که سرد و جانکاه است و سطح عمومی قیمت ها و شاخص ها در حال افت است. متولیان و مدیران بورس نیز فقط نشسته اند و کاری مفید و مثمر ثمر انجام نمی دهند.

بطوری که دخالت تأثیرگذار آنها در بازار تقریبا نزدیک به صفر است. امید می رود با اجتماع و اعتراض سهامداران خرد از طرق قانونی، شاهد ورود و اثرگذاری متولیان بازار بر این امر و حمایت از بورس مهجور تهران باشیم.

اما یکی از این اقدامات، جلوگیری از فروش و عرضه های سنگین و آبشاری توسط حقوقی های بازار است.چند سال پیش نیز سازمان اقدام به محدودسازی شدید عرضه های آبشاری و بازار خراب کنی توسط حقوقی های بازار کرده بود که سیاست موفق و موثری بود و حداقل از هیجانات کاذب و منفی بازار کاست.

حال محدودسازی عرضه ها توسط حقوقی های بازار به عنوان بهترین و مفیدترین ابزاری خواهد بود که می تواند به ایجاد تعادل و کاسته شدن از هیجان و بار منفی روانی بازار بینجامد.

از طرفی جا دارد مدیران سازمان تا دیر نشده، اقدام به ورود و جمع کردن صف های فروش در نمادهای ارزنده و زیر ارزش ذاتی واقع کنند و مانع از افت و ریزش سنگین و بی رویه قیمت ها شوند. وگرنه همگی دچار عواقب وخیم و جبران ناپذیرِ وضعیت نامطلوب و تلخ فعلی خواهیم بود.

براین اساس، بازار امروز مثبت و قیمت ها رو به بالا پیش بینی شده و انتظار می رود بزودی ورق برگردد و بار دیگر شاهد رونق بازار سرمایه باشیم. منفی های دیروز بسیاری از نمادها واقعا خریدنی بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ