کد خبر: ۱۴۰۴۹۹
۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۸/۱۸

گام مهم مجلس آمریکا برای استیضاح ترامپ تا قبل از کریسمس
این هفته برداشته می شود :

گام مهم مجلس آمریکا برای استیضاح ترامپ تا قبل از کریسمس

نمایندگان مجلس آمریکا در تلاش برای نهایی کردن روند استیضاح ترامپ تا قبل از کریسمس ، نخستین جلسه استماع سه مقام وزارت خارجه آمریکا را برگزار می کنند که قدم مهمی بشمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از هیل ، دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا هفته پرکاری را در زمینه تحقیقات استیضاح ترامپ پیش رو دارند و تلاش می کنند روند استیضاح ترامپ در ماه دسامبر و قبل از کریسمس تکمیل شود تا وی سومین رئیس جمهور برکنار شده نام گیرد.

براساس این گزارش، مرحله نخست دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ که پشت درهای بسته برگزار می‌شد به پایان رسیده و مرحله دوم با انتشار متن شهادت حاضرین در کمیته‌های مجلس شروع شد. بازرسان کنگره به رهبری آدام شف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا طی هفته جاری هزاران صفحه از استشهادیه مقامات سابق و کنونی دولت ترامپ را منتشر کردند.

برهمین اساس از دوشنبه این هفته ، دموکرات‌ها پس از 7 هفته از آغاز تحقیقات استیضاح ترامپ، نخستین جلسه استماع که از تلویزیون پخش خواهد شد را برگزار می‌کنند و طی آن سه مقام وزارت خارجه آمریکا درباره بده بستان ترامپ در موضوع رسوایی "اوکراین گیت" صحبت خواهند کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ