کد خبر: ۱۴۰۶۴۴
۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۸/۲۲

ترامپ: قرارداد اولیه با چین بزودی امضا می شود / تهدید به افزایش عوارض

ترامپ: قرارداد اولیه با چین بزودی امضا می شود / تهدید به افزایش عوارض

ترامپ از امضای قرارداد اولیه با چین در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اگر چین قرارداد نبندد،عوارض بر کالاها افزایش خواهد یافت و این اتفاق برای هر کشوری که رفتار نامناسبی با آمریکا نداشته باشد می‌افتد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، دونالد ترامپ در سخنرانی که قرار بود درباره رکورد اقتصادی دولت آمریکا باشد، گفت: به زودی قرارداد تجاری اولیه با چین امضا می شود ولی هیچ جزئیاتی در مورد این مذاکرات نداد. آن ها مشتاقانه می خواهند یک قرارداد بسته شود ولی ما در این مورد تصمیم می گیریم.

وی افزود: به بستن قرارداد نزدیک شده ایم . مرحله اول قرارداد تجاری با چین به زودی اتفاق می افتد. ولی تنها زمانی قرارداد را قبول می‌کنیم که برای آمریکا، کارگران و شرکت‌های بزرگ خوب باشد. اگر چین با آمریکا قرارداد نبندد ، عوارض بر کالاهای چینی افزایش خواهد یافت و این اتفاق برای هر کشوری که رفتار نامناسبی با آمریکا نداشته باشد می‌افتد.

مشاور اقتصادی کاخ سفید نیز گفت: مرحله اول این قرارداد شامل تغییرات در عوارضی می‌شود که در حال حاضر اعمال شده اند ولی تا زمان نهایی شدن قرارداد، هیچکدام از دو طرف موافق این اقدام نیستند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ