کد خبر: ۱۴۱۰۸۳
۰:۰ - ۱۳۹۸/۹/۱۱

شرکت های آماده عرضه اولیه در فرابورس و گشایش نماد شرکت خاص
معاون بازار شرکت فرابورس به بورس پرس اعلام کرد:

شرکت های آماده عرضه اولیه در فرابورس و گشایش نماد شرکت خاص

معاون بازار شرکت فرابورس با ارائه توضیحاتی درباره وضعیت شرکت های آماده عرضه اولیه در این بورس از گشایش نماد شرکت خاص بازار سرمایه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، افسانه اروجی درخصوص شرکت های آماده عرضه اولیه در فرابورس به بورس پرس گفت: طی هفته جاری جلسه هماهنگی با مدیران و سهامداران شرکت ذوب روی اصفهان (شرکت باما ) که با احراز شرایط پذیرش از 13 آبان در بازار دوم این بورس درج شده و در صف عرضه اولیه 10 درصدی ایستاده، برگزار و پیش بینی می شود فرایند واگذاری این سهام تا اواخر آذر ماه انجام شود.

وی افزود: شرکت صنعتی دوده فام هم که 17 شهریور ماه با نماد "شصدف" درج شد و جزو واحدهای تجاری تحت مدیریت شرکت گسترش پایا صنعت سینا وابسته به بنیاد مستضعفان است به احتمال زیاد پس از اعمال برنامه افزایش سرمایه و طی مراحل قانونی، 20 درصد از سهام آن عرضه اولیه خواهد شد.

اروجی گفت: همچنین نماد شرکت سپرده گذاری مرکزی که 23 مرداد از تابلو الف بازارپایه به بازار دوم معاملات منتقل و درج شد، گشایش می یابد.

بنابراین گزارش، شرکت سپرده گذاری مرکزی به دلیل مسئولیت ثبت همه اسناد و اوراق بهادار قابل معامله و ارتباط تنگاتنگ با بورس ها، یکی از مهمترین و خاص ترین شرکت ها و از ارکان اصلی بازار سرمایه ایران بشمار می رود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ