کد خبر: ۱۴۱۱۲۷
۰:۰ - ۱۳۹۸/۹/۱۲

دومین عرضه بلوک ۱۸.۵ درصدی زیرمجموعه سایپا با قیمت بیش از تابلو

دومین عرضه بلوک ۱۸.۵ درصدی زیرمجموعه سایپا با قیمت بیش از تابلو

سایپا برای دومین بار درصدد عرضه بلوک ۱۸.۵۶ درصدی سهام مسدود شده زامیاد به بیش از قیمت تابلو شد تا در صورت انجام از درصد مالکیت بکاهد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سایپا در روزهای پایانی آبان ماه، اقدام به عرضه بلوک 18.56 درصدی سهام مسدود شده در شرکت زامیاد کرد که این واگذاری بی نتیجه ماند.

به این ترتیب، سایپا دوباره درصدد عرضه بلوک 18.56 درصدی "خزامیا" برآمده و مقرر شده یک میلیارد و 26 میلیون و 327 هزار و 304 سهم این خودروساز را روز چهارشنبه 11 دی ماه توسط کارگزاری بانک رفاه کارگران بطور یکجا و نقد روانه میز فروش بورس کند تا در صورت فروش از درصد مالکیت بکاهد.

در این واگذاری قیمت پایه هر سهم 1983 ریال و قیمت پایه کل 203.5 میلیارد تومان تعیین شده که بیش از قیمت فعلی تابلو برای هرسهم(1789 ریال) است.

همچنین کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که 10 درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را نقداً یا بصورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط( به مدت حداقل دو ماه از تاریخ عرضه) از مشتری دریافت کرده و حسب مورد به حساب شرکت سپرده‌ گذاری مرکزی واریز و تاییدیه شرکت مزبور را مبنی بر اخذ تضامین مربوطه به شرکت بورس تهران ارائه کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ