کد خبر: ۱۴۱۱۳۵
۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۹/۱۲

وزیر کشور استیضاح می شود / علت اعلام بی خبری روحانی و اشتباه لاریجانی
نماینده مجلس:

وزیر کشور استیضاح می شود / علت اعلام بی خبری روحانی و اشتباه لاریجانی

نماینده مجلس با اعلام اینکه افزایش ناگهانی قیمت بنزین بی‌احترامی به مردم بود از برنامه استیضاح وزیر کشور خبر داد و گفت: اگر در شرایط عادی بودیم درحد استیضاح روحانی هم پیش می‌رفت ولی فعلا" به صلاح نیست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل ازفارس ، علی مطهری در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشکده الهیات دانشگاه تهران درباره سوالی پیرامون افزایش قیمت بنزین گفت : در اینکه در این موضوع بسیار بد عمل شد تردیدی نیست و اقدام عجیب و بسیار تندی داشتند و اصلا" مردم را توجیه نکردند.

وی افزود: اینکه به صورت ناگهانی این کار را انجام دادند بی‌احترامی به مردم بود. برای همین در مجلس به‌دنبال استیضاح وزیر کشور هستیم و اگر در شرایط عادی بودیم در حد استیضاح رئیس‌جمهور هم پیش می‌رفت. خسارتی که بعد از این اتفاق وارد شد قابل‌گذشت نیست ولی اکنون استیضاح رئیس‌جمهور به صلاح نیست.

این نماینده مجلس ادامه داد: مجلس از جزئیات و زمان اجرای طرح سهمیه بندی خبر نداشت و بعد از این جریان ، نمایندگان می‌خواستند تصمیم را برگردانند ولی بعد که پیام رهبری آمد این کار انجام نشد .

مطهری افزود: لاریجانی هم اشتباه کرد که گفت مجلس خبر داشته است. روحانی هم چون می‌خواست بگوید مخالف بودم و به من تحمیل شد از زمان اجرا اعلام بی خبر کرد. وقتی هم دولت اصرار رهبری را دید طرح را آورد. البته نمی‌گویم رهبری از جزئیات طرح خبر داشته یا نه.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ