کد خبر: ۱۴۱۳۱۱
۰:۰ - ۱۳۹۸/۹/۱۹

فروش اقساطی و بسیار محدود دو محصول ۶۳.۱ و ۸۴.۷ میلیون تومانی ایران خودرو
از ساعت ۱۱ صبح امروز تا آغاز می شود:

فروش اقساطی و بسیار محدود دو محصول ۶۳.۱ و ۸۴.۷ میلیون تومانی ایران خودرو

فروش اقساطی و بسیار محدود دو محصول پژو ۴۰۵ بنزینی و پژو پارس TU۵ با قیمت های بیش از ۶۳.۱ و ۸۴.۷ میلیون تومانی از ساعت ۱۱ صبح امروز تا آغاز می شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد فروش اقساطی و بسیار محدود دو محصول پژو 405 بنزینی و پژو پارس TU5 را با قیمت های بیش از 63.1 و 84.7 میلیون تومانی از ساعت 11 صبح امروز تا تکمیل ظرفیت آغاز می شود .

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی ، فیلترهای را طبق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه واریزی حداکثر در 20 روز مسترد خواهد شد.

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود.

همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ