کد خبر: ۱۴۱۳۳۶
۱۳:۶ - ۱۳۹۸/۹/۱۹

همه ۸۰ هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا صفر و تحویل مشتریان شد
مدیرعامل :

همه ۸۰ هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا صفر و تحویل مشتریان شد

مدیرعامل سایپا از صفر شدن همه ۸۰ هزارِ خودروی ناقصِ کف کارخانه خبر داد که ناشی از اجرای طرح ملی بومی‌ سازی قطعات و حداکثر استفاده از توان داخلی بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جواد سلیمانی گفت: همه ۸۰ هزارِ خودرو ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال تولید شده‌ بودند، تکمیل و تحویل مشتریان شد و از این پس عرضه و تحویل محصولات سایپا، منطبق با میزان نیاز تولید خواهد بود. هرچه شرایط تولید خودروهای کامل بیشتری فراهم باشد، عرضه و تحویل محصولات به مشتریان هم با شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.

وی افزود: خودروهایی که در انتهای سال گذشته و ابتدای سال جاری و تا پیش از اجرای طرح تولید عبور مستقیم در تیر با کسری قطعات تولید شده و به‌ صورت ناقص به پارکینگ‌ها منتقل شده بودند ، تکمیل شده‌ و به اتمام رسید.

این مقام مسئول بابیان اینکه درحال حاضر تعداد خودروهای تولیدی قبلی سایپا و دارای کسری قطعه به صفر رسیده، ادامه داد: تمام پارکینگ‌هایی دارای خودروهای ناقص کفِ کارخانه ، تخلیه شده و هیچ خودروی ناقصی از گذشته باقی نمانده است.

سلیمانی افزود: در ابتدای سه‌ماهه دوم سال جاری، ۸۰ هزار دستگاه دارای کسری قطعه در سایپا وجود داشت که با اجرای طرح ملی بومی‌ سازی قطعات و حداکثر استفاده از توان داخلی، تأمین قطعات مورد نیاز و تکمیل این خودروها در دستور کار قرار گرفت و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و به رغم تحریم‌ها و عدم همکاری بسیاری از شرکای خارجی، افزایش دلار و مواد اولیه و نهاده‌های تولید به دست مشتریان رسید.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ