کد خبر: ۱۴۱۳۴۴
۰:۰ - ۱۳۹۸/۹/۲۰

مجوز افزایش سرمایه ۱۰۸ ، ۶۳ و ۱۸ درصدی پالایشگاه بندرعباس و دو دارویی

مجوز افزایش سرمایه ۱۰۸ ، ۶۳ و ۱۸ درصدی پالایشگاه بندرعباس و دو دارویی

پالایشگاه بندرعباس، دارویی امین و البرز دارو با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۱۰۸ ، ۶۳ و ۱۸ درصدی از اندوخته ، سود انباشته و آورده نقدی آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین تحولات مربوط به افزایش سرمایه شرکت ها نشان می دهد پالایشگاه بندرعباس، دارویی امین و البرز دارو با دریافت مجوز افزایش سرمایه 108 ، 63 و 18 درصدی از سود انباشته و آورده نقدی آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

به این ترتیب "شبندر" درحالی برنامه افزایش سرمایه 117 درصدی داده بود که طبق مجوز 108 درصدی سازمان بورس می تواند سرمایه فعلی را از 1.38 به بیش از 2.76 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی لیدر پالایشگاه ها از محل سایر اندوخته ها و با هدف اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه‌ای انجام شده  اعمال خواهد شد.

همچنین داروسازی امین در برابر درخواست افزایش سرمایه 69 درصدی ، می تواند با اضافه کردن 63 درصد به سرمایه اسمی 82.9 میلیارد تومانی از سود انباشته ، تبدیل به شرکتی 135 میلیارد تومانی شود

شرکت البرز دارو هم با افزایش سرمایه 18 درصدی ، درصدد است به منظور خرید ماشین آلات تولید، اتمام پروژه های انبارها و خط مایعات، سرمایه فعلی را از 186 به 220 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی این شرکت دارویی در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ