کد خبر: ۱۴۱۴۷۹
۰:۰ - ۱۳۹۸/۹/۲۵

تعیین تکلیف استیضاح وزیر نفت / آخرین آمار از تعداد نمایندگان سوال کننده

تعیین تکلیف استیضاح وزیر نفت / آخرین آمار از تعداد نمایندگان سوال کننده

در پی قانع نشدن نمایندگان استیضاح کننده وزیر نفت، مقرر شد سوال از وی در صحن مطرح شود که همچنان رئیس کمیسیون انرژی در حال ارسال نامه طرح سوال به هیات رئیسه مجلس است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از اقتصادآنلاین، سه‌شنبه هفته گذشته نمایندگان استیضاح کننده وزیر نفت از پاسخ‌های زنگنه در کمیسیون انرژی قانع نشدند و مقرر شد سوال از وزیر در صحن مطرح شود. از این رو‌ باید فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس، نامه طرح سوال از وزیر در صحن را به هیات رئیسه مجلس تقدیم کند.

علی بختیار عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بعد از قانع نشدن نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر، بازهم این امکان وجود دارد که وزیر نفت در کمیسیون انرژی پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد اما هنوز نامه طرح سوال از وزیر به هیات رئیسه تقدیم نشده است.

همچنین هدایت‌الله خادمی دیگر عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نظراتی در میان نمایندگان غیر استیضاح کننده است که ارسال سوال از وزیر در صحن را به تعویق اندازند. وظیفه ارائه نامه سوال از وزیر در صحن به هیات رئیسه مجلس بر عهده رئیس کمیسیون انرژی بوده که تاکنون این کار انجام نشده است.

وی در خصوص تعیین تکلیف وضعیت استیضاح افزود: قرار شده تا پایان امروز نامه طرح سوال از وزیر در صحن مجلس به هیات رئیسه تقدیم شود. تاکنون هیچ نماینده سوال کننده‌ای از استیضاح انصراف نداده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ