کد خبر: ۱۴۱۹۶۱
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۹

دو تحلیل از شاخص و مقایسه شاخص کل و دلار با پیش بینی محدوده ۴۲۰ هزارتایی
کارشناس کارگزاری به بورس پرس اعلام کرد:

دو تحلیل از شاخص و مقایسه شاخص کل و دلار با پیش بینی محدوده ۴۲۰ هزارتایی

کارشناس یک شرکت کارگزاری با ارایه دو تحلیل از شاخص بورس و از مقایسه شاخص کل و دلار پیش بینی کرد محدوده بعدی دماسنج بازار ۴۲۰ هزار واحد خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حامد ذوالفقاری کارشناس واحد تحلیل کارگزاری بانک صنعت و معدن درباره رکورد شکنی امروز شاخص که با ورود به نیمه کانال 375 هزار تایی رخ داد ، دو تحلیل از شاخص بورس و از مقایسه شاخص کل و دلار ارایه و اعلام کرد: شاخص کل پس از شکست مقاومت محدوده 336 هزار واحدی که اکنون حمایت محسوب می شود، طبق انتظار در قالب موج صعودی گسترش یافته و به صعود ادامه داده و به هدف اول در محدوده 370 هزار واحدی دست یافته است.

شاخص JTI نیز که تداعی کننده جریان سرمایه است ، همچنان مؤید قدرت موج صعودی است. بنابراین با پیش فرض ادامه روند صعودی میان مدتی که در برگیرنده اصلاح های مقطعی نیز می تواند باشد، محدوده 420 هزار واحد به عنوان هدف بعدی برای شاخص کل قابل تصور است.

تحلیل تکنیکال نسبت شاخص کل به دلار

این نسبت از تقسیم شاخص کل به دلار به دست آمده و با توجه به شکست سقف سال های گذشته و تثبیت بالای آن انتظار ادامه صعود ، دور از ذهن نیست . در این صورت تاثیر عوامل و متغیرهای دیگر در بازدهی برتر شاخص کل قابل بررسی است.

 

 

 

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ