کد خبر: ۱۴۲۱۳۴
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

توضیح دو شرکت درباره برآورد افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی و انعقاد قرارداد

توضیح دو شرکت درباره برآورد افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی و انعقاد قرارداد

دو شرکت مشمول تعلیق و بازار پایه ای از اطلاعات فهرست دارایی های زمین و ساختمان، میزان برآورد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و انعقاد قرارداد مهم خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت پارس سرام و آلومتک از اطلاعات برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و انعقاد قرارداد مهم خبر دادند که "کسرام" آماده بازگشایی نماد و "فالوم" به مدت دو روز کاری متوقف شد.

بر این اساس، عبدالله اکبری راد مدیر عامل "کسرام" که به دلیل نوسان مثبت بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شده در خصوص فهرست دارایی های زمین و ساختمان، میزان برآورد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، برنامه شرکت برای طرح و توسعه و قصد ایجاد شعبه در کشور آذربایجان جهت گسترش صادرات توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

این شرکت حاضر در بازار دوم معاملات بورس به دلیل شمول مادۀ 141 قانون تجارت، مشمول فرآیند تعلیق شده است.

همچنین مهدی سهرابی مدیر عامل "فالوم" از انعقاد قرارداد با شرکت آرمان انرژی برای فروش سیم کاناری و فیبر نوری پروژه خط انتقال ۲۳۰ کیلوولت اهر- ارمنستان در ۲۰ آذر ماه خبر داد.

حجم ریالی این قرارداد ۵.۰۹ میلیارد تومان، مدت قرارداد ۳۰ روز کاری از تاریخ پیش دریافت و نحوه تسویه ۲۵ درصد پیش دریافت و مابقی متناسب با پیشرفت کار اعلام شده است.

بنابراین گزارش، سرمایه گذاری ملی ایران سهامدار 52 درصدی این شرکت حاضر در ابلو زرد بازار پایه محسوب می شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ