کد خبر: ۱۴۲۴۱۶
۱۷:۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

معاملات مشکوک ۱۳ تا ۳ برابری  ۱۰ نماد فرابورسی و چند شرکت بزرگ بورس
در روز ثبت رکورد جهش روزانه شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک ۱۳ تا ۳ برابری ۱۰ نماد فرابورسی و چند شرکت بزرگ بورس

در روز ثبت رکورد جهش روزانه شاخص ، ۱۰ نماد فرابورسی و چند شرکت بزرگ بورسی یا معامله ۱۳ تا ۳ برابری مشمول معاملات مشکوک شدند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات امروز بازار سهام با رکورد بی سابقه افزایش 15 هزار و 415 واحدی شاخص همراه بود و طی آن دماسنج بازار به مدد شرکت های بزرگ به 375 هزار و 222 واحدی رسید.

همچنین در حالی 2.9 هزار میلیارد تومان در بورس و 281 میلیارد تومان در فرابورس جابجا شد و سایپا با معامله 474.9 میلیون سهم پر حجم ترین سهم بود که طبق اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا 15 شرکت با داد و ستد 11 تا 5 برابری نسبت به میانگین یک ماهه، مشمول معاملات مشکوک و متفاوت شدند.

در صدر این گروه فولاد کاویان حاضر در بازار پایه نارنجی فرابورس حضور دارد که بعد از معامله دیروز 15.5 میلیون سهمی دیروز ، امروز با بیش از 30 میلیون که 13 برابر بیشتر از میانگین یک ماهه است ، نشان از معاملات عجیب و متفاوت داشت.

در ادامه هم شرکت های کف، بیمه حکمت صبا ، ماداکتو استیل کرد، فارسیت درود، پتروشیمی تخت جمشید، بانک خاورمیانه، دارو رازک، کابلسازی ایران،
فولاد امیرکبیر کاشان، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر، سرمایه گذاری توسعه خوزستان ، صنعتی روان فن آور و گل گهر مشمول معاملات مشکوک شده اند.

از جمله نکات جالب این گروه ، افزایش تعداد شرکت های فرابورسی به 10 نماد ( از جمله دو پتروشیمی دهدشت و تخت جمشید ) و حضور شرکت های بزرگ پارسان ، بانک خاورمیانه و گل گهر است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ