کد خبر: ۱۴۲۴۸۲
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی به جلسه علنی مجلس ارجاع شد
رئیس کمیسیون اقتصادی:

لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی به جلسه علنی مجلس ارجاع شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف ۶ طرح تحقیق و تفحص در کمیسیون متبوع خبر داد و گفت: طرح حذف چهار صفر از پول ملی هفته آینده به صحن ارجاع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، الیاس حضرتی با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف 6 طرح تحقیق و تفحص خبر داد و به خانه ملت گفت: این طرح‌ها از سوی محمدرضا پورابراهیمی، کاظم دلخوش، علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور مطرح شدند. تحقیق و تفحص از موسسه آتیه صبا، هواپیمایی آسمان و چند طرح دیگر در جلسه مطرح و تصویب شد و هیات‌ رئیسه تحقیق و تفحص از بانک شهر نیز انتخاب شدند.

وی ادامه داد: برخی از این طرح‌ها و لوایح مانند لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش‌افزوده، طرح اصلاح جامع نظام بانکی، لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و لایحه سامانه مؤدیان مالیاتی در اولویت کار بودند و با جدیت آنها را جهت تعیین تکلیف پیگیری کردیم که بررسی ها رو به اتمام است.

حضرتی افزود: به عنوان مثال لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش‌افزوده در دستور کار صحن مجلس قرار گرفته، بررسی لایحه سامانه مؤدیان مالیاتی برای اجرا به دولت ابلاغ شده و اصلاح طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در صحن علنی تصویب و در حال رفت و آمد میان کمیسیون اقتصادی و شورای نگهبان است. همچنین طرح اصلاح جامع نظام بانکی (حذف 4 صفر از پول ملی) نیز هفته آینده به صحن ارجاع می‌شود.

انتهای‌ پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ