کد خبر: ۱۴۲۴۹۷
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

مذاکره با وزارت ارتباطات برای واگذاری پهنای باند اینترنت از طریق بورس کالا
مدیرعامل مطرح کرد:

مذاکره با وزارت ارتباطات برای واگذاری پهنای باند اینترنت از طریق بورس کالا

مدیرعامل بورس کالا از مذاکرات اولیه با وزارت ارتباطات برای واگذاری پهنای باند اینترنت از طریق این بورس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حامد سلطانی‌نژاد با اشاره به مذاکرات اولیه با وزارت ارتباطات به ایسنا گفت: در حوزه معاملات پهنای باند اینترنت مذاکرات اولیه ای با وزارت ارتباطات داشتیم که هنوز به نتیجه نرسیده است. اما قرار است اگر پهنای باند واگذار شود در قالبی به بورس کالا بیاید و از این طریق واگذار شود.

وی ادامه داد: این طرح از سوی بورس کالا ارائه شد اما مجموعه ارتباطات و زیرساخت مدل را نپذیرفتند اما رایزنی با آنها ادامه دارد. آن‌ها معتقدند تعداد عرضه کننده این حوزه محدود است و بازاری نیست که مردم درگیر آن شوند. درحالی که عقیده بورس کالا این است چرا پهنای باند را عده خاصی به شکل محدودی عرضه کنند و عده خاصی هم بخرند؟

سلطانی‌نژاد تاکید کرد: این حوزه می‌تواند در بورس کالا عرضه شود و در فرایند رقابتی صورت بگیرد و مردم آزاد باشند از بین شبکه های مختلف قیمت مناسب‌تری را انتخاب کنند اما مجموعه وزارت ارتباطات ملاحظات مقرراتی، پهنای باند و ترافیک شبکه و... دارند.

بر اساس این گزارش، از دیگر حوزه‌هایی که بورس کالا درحال مذاکره برای عرضه آن در این بازار است راه‌اندازی تهاتر مصالح ساختمانی در بورس کالا بوده که مذاکرات اولیه‌ بین بورس کالا و وزارت مسکن برای راه‌اندازی بازار تهاتر پروژه‌های مسکن صورت گرفته است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» امین | ساعت ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
0
0
پاسخ
باعرض درود فراوان لطفا خواهشن یک فکری به حال کشاورزهای مشغول به کاشت ذرت کنید به خدا این دام دارا پدر مارو در آوردن محصول مارو به روز میخرن و پرداخت تا سال بعد ادامه داره به خدا ما دچار زیان ارزش سرمایه میشیم یه فکری کنید ماهم ذرت تولیدی خودرا به انبار تحویل بدیم حواله معامله بگیریم و همه دام داران مثل شهرک دامداران هر شهر موظف به خرید از بورس کالا بشه که کشاورز هم یه سودی کنه لطفا بررسی کنید به خدا اگه انباری باشه که کشاورز ویا خریدار آتی حواله بتونه حواله ذرتشو تا پاییز نگه داره چند برابر میتونه بفروشه
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ