کد خبر: ۱۴۳۷۱۰
۰:۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲

سایپا قادر به کاهش ۳۵ درصدی زیان شد / مشخصات ۸ محصول جدید
طی ۹ ماهه سال جاری:

سایپا قادر به کاهش ۳۵ درصدی زیان شد / مشخصات ۸ محصول جدید

سایپا با انتشار گزارش عملکرد حسابرسی نشده ۹ ماهه سال جاری، کاهش ۳۵ درصدی زیان را نسبت به مدت مشابه قبل به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا که با سرمایه 3.9 هزار میلیارد تومانی در بازار دوم بورس درج شده، گزارش عملکرد حسابرسی نشده 9 ماهه سال جاری را منتشر کرد.

براین اساس، "خساپا" در این مدت برای هر سهم 829 ریال زیان محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 35 درصد کاهش زیان داشته است. این خودروساز در دوره 9 ماهه 3.2 هزار میلیارد تومان زیان خالص محقق کرده است.

8 محصول جدید سال‌های آینده

توسعه محصولات خانواده ساینا: جهت توسعه محصولات خانواده ساینا چهار محصول تعریف شده که هر کدام در دو مدل گیربکس دستی و اتومات می تواند به بازار عرضه شود. یک مدل از این محصولات به عنوان ساینا استاندارد در پایان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. ظاهر بیرونی خودرو نسبت به ساینای فعلی تغییر خواهد داشت و استانداردهای ۸۵ گانه را پاس خواهد کرد.

تجهیزات از جمله چراغ روشنایی روز، اتولایت، سیستم کنترل پایداری، سیستم فشار باد تایرها نیز نسبت به مدل فعلی به خودرو افزوده شده است. دو مدل سال و پلاس برای توسعه بیشتر این خانواده در نظر گرفته شده است. تمرکز توسعه محصول مدل سال نسبت به مدل استاندارد بر روی طراحی داخلی این محصول است.

داشبورد جدید همراه با مانیتور ۷ اینچی، آینه های برقی با قابلیت جمع شدن برقی و هیتر و ناب دسته دنده جدید از جمله تغییرات این مدل است. مدل پلاس با امکانات بیشتر از جمله دوربین دید عقب، صندلی چرمی با گرمکن راننده، سنسور پارک جلو و کنترل آدیو بر روی غربیلک فرمان به بازار عرضه خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این دو مدل نیمه اول سال آینده به بازار عرضه خواهد شد. همچنین خودرو ساینا جدید با ظاهر بیرونی و داخلی کاملاً به روز و تجهیزاتی از جمله سانروف در سه ماهه چهارم سال به بازار عرضه خواهد شد.

توسعه محصولات خانواده کوییک: جهت توسعه محصولات خانواده کوییک ۴ محصول تعریف شده که هر کدام در دو مدل گیربکس دستی و اتومات می تواند به بازار عرضه شود. یک مدل از این محصولات به عنوان کوییک استاندارد در پایان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد و ظاهر بیرونی این خودرو نسبت به ساینا فعلی تغییر خواهد داشت و استانداردهای ۸۵ گانه را پاس خواهد کرد.

تجهیزاتی از جمله اتولیت و سیستم کنترل پایداری به هر دو مدل گیربکس دستی و اتومات اضافه خواهد شد. همچنین برخی از امکاناتی که بر روی مدل گیربکس اتومات فعلی موجود است از جمله چراغ روشنایی روز، سیستم فشار باد تایرها نیز به مدل گیربکس دنده‌ای اضافه شده است.

دو مدل سال و پلاس برای توسعه بیشتر خانواده در نظر گرفته شده که نسبت به مدل استاندارد با ظاهری متفاوت به بازار عرضه می شوند. بخش جلوی خودرو و تزئینات داخلی شامل داشبورد تغییر خواهد یافت. همچنین مانیتور ۷ اینچی، آینه های برقی با قابلیت جمع شدن برقی و هیتر و ناب دسته دنده جدید از جمله تغییرات این مدل نسبت به مدل استاندارد است.

مدل پلاس با امکانات بیشتر از جمله دوربین دید عقب، صندلی چرمی با گرمکن راننده، سنسور پارک جلو و کنترل آدیو بر روی غربیلک فرمان به بازار عرضه خواهد شد. بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این دو مدل نیز در نیمه اول سال آینده به بازار عرضه خواهد شد. خودرو‌کوییک جدید با ظاهر بیرونی و داخلی کاملاً به روز در سه ماهه چهارم سال به بازار عرضه خواهد شد.

توسعه محصول رهام: محصول رهام در کلاس ابعادی C با پیگیری های انجام شده در سال آینده به تولید انبوه خواهد رسید و به مشتریان عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ