کد خبر: ۱۴۳۷۱۹
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱

معاملات مشکوک ۴ شرکت پتروشیمی، پالایشگاه اصفهان و ۱۰ نماد دیگر

معاملات مشکوک ۴ شرکت پتروشیمی، پالایشگاه اصفهان و ۱۰ نماد دیگر

فهرست امروز ۱۵ معامله مشکوک بازار سهام با حضور ۴ شرکت پتروشیمی و پالایشگاه اصفهان و کاهش نمادهای فرابورسی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در اولین روز کاری بهمن ، روند نزولی شاخص که دیروز آغاز شروع شد، افزایش یافت و با افت 3 هزار و 798 واحدی به 406 هزار و 8 واحدی رسید اما افزایش ارزش معاملات و داد و ستد 4.1 هزار میلیارد تومانی بیش از 6.7 میلیارد سهم نشان داد که بسیاری از فعالان به آینده خوش بین هستند.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا  نشان داد که امروز هم 15 شرکت معامله با داد و ستد 16 تا 4 برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این گروه ، شرکت فرآوری مواد معدنی با معامله بیش از 16.9 میلیون سهمی قرار دارد و در ادامه هم فولاد امیرکبیر کاشان ، شهید قندی
پتروشیمی امیرکبیر ، باما، پتروشیمی کازرون، سیمان ساروج بوشهر، آرتاویل تایر، پگاه فارس ، مهرکام پارس، پالایشگاه اصفهان، سرمایه گذاری پردیس ، پتروشیمی قائد بصیر ، پتروشیمی شازند و گلوکوزان قرار دارند.

سومین معامله مشکوک پتروشیمی امیرکبیر ، افزایش تعداد شرکت های پتروشیمی به 4 نماد ، ورود پالایشگاه اصفهان و کاهش نمادهای فرابورسی از جمله نکات جالب توجه این فهرست است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ