کد خبر: ۱۴۳۷۴۳
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲

گزارش ۹ ماهه

گزارش ۹ ماهه " آپ " منتشر شد / اقدامات در دستور کار و بررسی عملکرد

آسان پرداخت هم با اقدام به انتشار گزارش عملکرد حسابرسی نشده ۹ ماهه سال جاری برای هر سهم ۸۱۶ ریال سود محقق کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آسان پرداخت که با سرمایه 265 میلیارد تومانی در بازار دوم بورس حاضر است، اقدام به انتشار گزارش عملکرد حسابرسی نشده 9 ماهه سال جاری کرد.

بر این اساس، "آپ" در این دوره برای هر سهم 816 ریال سود محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل با کاهش 6 درصدی سود روبرو شده است. این شرکت بورسی در عملکرد 9 ماهه 216.3 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرده است.

بررسی ها نشان می دهد میانگین حجم معاملات روزانه "آپ" در ۹ ماهه سال جاری ۱.۸ میلیون سهم، ارزش روز بازار ۴.۲ هزار میلیارد تومان، میانگین دفعات معامله ۷۵۰ مرتبه، تعداد روزهای منفی و مثبت معاملاتی بر حسب قیمت پایانی ۹۱ و ۸۴ روز، بیشترین و کمترین قیمت پایانی ۱۷۱۵۷ و ۱۱۸۶۰ ریال قیمت پایانی سهام در روز ۳۰ آذر ماه ۱۶۰۷۰ ریال بوده است.

رشد فروش برای دوره ۹ ماهه نسبت به دوره مالی قبل در حدود ۸ درصد در نظر گرفته شده و از ۳.۴ به ۳.۷ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که عواملی نظیر افزایش حجم درآمدهای ناشی از تراکنش و فروش پین و شارژ و افزایش تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن آپ به همراه درآمدهای کارمزد شاپرکی و پروژه ها و سرویس های جدید و افزایش مشتریان بزرگ در آن نقش داشته است.

رتبه اول فروش در گروه رایانه در رتبه بندی شرکت های برتر

سازمان مدیریت صنعتی بر اساس رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، آسان پرداخت را بین ۵۰۰ شرکت بزرگ برای چهارمین سال متوالی در رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه رایانه و فعالیت های وابسته قرار داده است. همچنین شرکت رتبه ۵۰ را بر اساس عملکرد سال مالی ۹۷ در بین ۱۰۰ شرکت برتر به خود اختصاص داد.

اقداماتی برای رشد "آپ"

شرکت آسان پرداخت اقداماتی از جمله افزایش تعداد پایانه های فروشگاهی و نوسازی پایانه های قدیمی، افزایش فعالیت درگاه اینترنت، ورود به بازارهای جدید در حوزه پرداخت الکترونیک، تمرکز و استفاده از فناوری های جدید خدمات جهت مدیریت و کاهش هزینه ها، ارائه خدمات جدید و طراحی و پیاده سازی محصولات جدید و توسعه بازارهای پر تراکنش بر روی اپلیکیشن آپ و مشارکت با شرکت های تجاری از جمله ایجاد Market Place جامعه با همکاری مشترک گروه اینترنتی رز( گروه شرکتهای اسنپ، اسنپ فود، اسنپ تریپ، اسنپ مارکت، بامیلو و ...) را در دستور کار قرار داده است.

آسان پرداخت توانسته ۶۰ درصد درآمد بودجه شده کل سال و ۹۰ درصد بودجه فصلی را تحقق بخشد. فعالیت شرکت به گونه ای که سه ماه آخر سال بیشترین رشد فروش را شاهد بوده و پیش‌بینی می‌شود بودجه سالانه را با اتمام دوره مالی جاری تحقق بخشد.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ