کد خبر: ۱۴۳۸۱۴
۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۶

طی ۹ ماهه سال جاری:

"نوری" ۹۰۳۸ ریال سود برای هر سهم محقق کرد / افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی

پتروشیمی نوری با انتشار گزارش عملکرد حسابرسی نشده ۹ ماهه سال جاری از تحقق سود ۹۰۳۸ ریالی برای هر سهم و برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از محلی جذاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پتروشیمی نوری که با سرمایه 300 میلیارد تومانی در بازار دوم بورس حاضر است، گزارش عملکرد حسابرسی نشده 9 ماهه سال جاری را منتشر کرد.

بر این اساس، "نوری" در 9 ماهه برای هرسهم 9038 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد رشد داشته و به دلیل افزایش 39 درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد 9 ماهه 2.7 هزار میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

همچنین در گزارش تفسیری مدیریت درباره منابع مورد انتظار برای تامین مالی اعلام کرده، منابع مالی عمدتاً از محل فروش های شرکت است ولی با توجه به حاشیه سود کم جهت تامین مالی مورد نیاز، موضوع افزایش سرمایه از محل سود انباشته در دستور کار مدیریت قرار گرفته است.

با توجه به برنامه ارائه شده، پتروشیمی نوری در نظر دارد سرمایه را از 300 به 900 میلیارد تومان معادل 200 درصد از محل سود انباشته افزایش دهد که انجام آن منوط به تهیه طرح توجیهی هیات مدیره، تایید حسابرس، تایید سازمان بورس و تصویب در مجمع فوق العاده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ