کد خبر: ۱۴۳۸۵۴
۹:۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۷

مدیرعامل شرکت بورسی بعد از ۱۳ ماه برکنار شد / سرپرست حاشیه دار !

مدیرعامل شرکت بورسی بعد از ۱۳ ماه برکنار شد / سرپرست حاشیه دار !

مدیرعامل شرکت بورسی بیمه ملت بعد از حدود ۱۳ ماه برکنار شد و برخی از حضور همسر یکی از متهمان امنیتی در این شرکت بورسی خبر داده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیمه ملت که با سرمایه بیش از 285 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد و طی سال جاری با رشد 194 درصدی قیمت سهام از 272 به 800 تومان دیروز رسیده بعد از حدود 13 سال با تغییر مدیرعامل شده و طی آن نظر علی صلاحی نژاد از این سمت برکنار شده است.

دراین رابطه خبرگزاری مهر اعلام کرد گویا قرار است امین احمدیان معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت به عنوان سرپرست "ملت" منصوب شود . وی همسر بهاره هدایت از متهمان امنیتی فتنه ۸۸ است که سابقه چندین سال سابقه زندانی شدن دارد و احمدیان در مواضع همسر با وی همراه بود و بارها در همین زمینه با رسانه‌های ضدانقلاب و معاند مصاحبه کرد.

این جابجایی در یکی از زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی کشوری در آستانه انتخابات مجلس تأمل برانگیز اس اما یک مقام مسئول با بیان اینکه حضور احمدیان به عنوان مدیرعامل بیمه ملت منتفی شده گفت: وی رسماً اعلام کرده گزینه مدیرعاملی بیمه ملت نیست و سهامداران آن مانند بانک مهر اقتصاد و گروه بهمن هستند تصمیم گیرند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ