کد خبر: ۱۴۳۸۷۴
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۷

۸ سهم پتروشیمی مشمول معاملات مشکوک شدند + چند شرکت و دو تک سهم
در روز پرنوسان بورس و شاخص ۴۲۰ هزار تایی:

۸ سهم پتروشیمی مشمول معاملات مشکوک شدند + چند شرکت و دو تک سهم

معاملات مشکوک روز پرنوسان بورس و شاخص ۴۲۰ هزار تایی مربوط به ۸ شرکت پتروشیمی و چند شرکت بزرگ و متوسط و دو تک سهم همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز که با نوسان منفی و مثبت حدود 5 هزار واحدی همراه بود ، شاخص بورس بعد از سیر نزولی به ارقام بیشتر از دو هزار واحد ،چهره دیگری در نیمه دوم زمان امروز به نمایش گذاشت و در نهایت با افزایش 2355 واحد دیگر برای اولین بار وارد کانال 420 هزار تایی شد و در عدد 420 هزار و 668 واحد جا خوش کرد .

همچنین درحالی بیش از 6.7 میلیارد سهم بورسی به ارزش 3.4 هزار میلیارد تومان داد و ستد شد که بانک های تجارت و صادرات با داد و ستد بیش از 1.1 و یک میلیارد سهم و ذوب آهن و سایپا با 237 و 233 میلیون سهم ، بیشترین حجم معاملات را به نام خود ثبت کردند.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا  نشان می دهد داد 15 شرکت با داد و ستد 9 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

این گروه شامل بانک ایران زمین ، پتروشیمی فارابی، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، شیشه سازی مینا، ایران مرینوس، پتروشیمی دهدشت ، پتروشیمی ممسنی ، پتروشیمی فجر، بهنوش، پتروشیمی کازرون، حفاری شمال، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ، پتروشیمی پردیس ، پتروشیمی جهرم و پتروشیمی شازند هستند.

حضور 8 شرکت پتروشیمی ، بانک ایران زمین و سرمایه گذاری معادن فلزات و حفاری شمال به همراه دو تک سهم شیشه سازی مینا و ایران مرینوس از جمله نکات جالب معاملات مشکوک است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ