کد خبر: ۱۴۶۴۴۸
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

معاملات مشکوک دو پتروشیمی، دومین حضور متوالی سهم فولادی و ۱۲ شرکت

معاملات مشکوک دو پتروشیمی، دومین حضور متوالی سهم فولادی و ۱۲ شرکت

دو شرکت از صنعت پتروشیمی، حضور سهم فولادی برای دومین روز متوالی به همراه ۱۲ شرکت دیگر، معاملات مشکوک امروز را رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز، بازار سهام متعادل و با گرایش به پتروپالایشی ها آغاز به کار کرد و شاخص با تکرار سریالی روند صعودی و افزایش 10 هزار و 761 واحدی به کانال 471 هزار تایی وارد شد و ارزش روز بازار سهام شرکت ها هم از 1.71 هزار هزار میلیارد تومان عبور کرد.

براساس این گزارش، ارزش معاملات سهام شرکت های بورسی و فرابورسی از 4.7 و 2.5 هزار میلیارد تومان عبور کرد و بانک تجارت، ذوب آهن، پارس خودرو به همراه فولاد مبارکه با داد و ستد بیش از 1.2 میلیارد سهمی، 527، 490 و 430 میلیونی ، بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 5 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

این گروه شامل موتوژن، قند شیرین خراسان، فولاد هرمزگان جنوب، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، داده پردازی ایران، انرژی آذرآب، فرآورده های نسوز آذر، سرمایه گذاری سبحان، پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی فن آوران، بیمه سرمد، خدمات انفورماتیک، تولید برق دماوند، صنایع نسوز توکا و شیر و گوشت زاگرس شهرکرد هستند.

حضور دو شرکت از صنعت پتروشیمی ، حضور فولاد هرمزگان جنوب برای دومین روز متوالی طی هفته جاری و 12 شرکت بورسی و فرابورسی دیگر از جمله نکات جالب معاملات مشکوک است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ