کد خبر: ۱۴۶۵۱۳
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

دستگیری ۱۲ مدعی نفوذ در انتخابات با شورای نگهبان ارتباطی ندارد
دادستانی تهران :

دستگیری ۱۲ مدعی نفوذ در انتخابات با شورای نگهبان ارتباطی ندارد

دادستانی تهران از دستگیری ۱۲ مدعی نفوذ در فرایند انتخابات خبر داد و اعلام کرد این افراد هیچ‌گونه ارتباطی در شورای نگهبان نداشتند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، دادستانی تهران از دستگیری ۱۲ مدعی نفوذ در فرایند انتخابات با گزارش شورای نگهبان خبر داد و اعلام کرد : شیادان در حالی اقدام به کلاهبرداری می‌کردند که طبق بررسی‌های انجام‌شده نه‌تنها هیچ‌گونه ارتباطی در شورای نگهبان نداشتند بلکه رصد‌های دقیق زیرمجموعه‌های نظارتی این شورا، منجر به شناسایی متهمان شده است.

کلاهبرداران طی تماس با نامزدهای مجلس که صلاحیت آن‌ها از سوی شورای نگهبان احراز نشده در قبال دریافت مبالغ هنگفت به‌دروغ ادعای نفوذ در این شورا و حل مشکل پرونده آن‌ها  را داشتند که با رصد دقیق حفاظت و اطلاعات شورای نگهبان، موضوع فورا در دستور کار دادستانی قرار گرفت و با همکاری نیروی انتظامی طی 24 ساعت این افراد دستگیر شدند.

بی‌شک دستگاه قضایی با قاطعیت به پرونده متهمان رسیدگی می‌کند. اما این موضوع که برخی از نامزد‌های انتخاباتی و برخی از نمایندگان فعلی مجلس که احراز صلاحیت نشده اند، ساده‌لوحانه به دام کلاهبرداران افتادند، جای تأمل فراوان دارد. متهمان در حال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات قضایی در حال انجام است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ