کد خبر: ۱۴۶۵۴۴
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰

برنامه های سیزدهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه  اعلام شد/ زمان مناسب
توسط مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس:

برنامه های سیزدهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه اعلام شد/ زمان مناسب

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با اشاره به زمان برگزاری فاینکس ۲۰۲۰، برنامه های پیش بینی شده برای سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یاسر فلاح درباره سیزدهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه که قرار است اردیبهشت سال آینده در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود به سنا گفت: فاینکس یکی از مهمترین ابزارهای معرفی بازارهای مالی از جمله بازار سرمایه به آحاد جامعه است. دوازده دوره برگزاری فاینکس مسیری بود تا ارکان و نهادهای مالی ارتباطات گسترده ای با مردم و جامعه مخاطبین برقرار کنند. برنامه ریزی فاینکس ۲۰۲۰ از تابستان آغاز شده و اول تا چهارم اردیبهشت سال ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار می شود.

وی ادامه داد: به دنبال شمولیت مالی هستیم و باید ادبیات بورس را توسعه دهیم. برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یکی از مهمترین ابزار ها برای تحقق این امر است. فرهنگ سازی عمومی، فراهم کردن بستر هموارتر همکاری و تعامل فعالین بازار پول، بیمه و سرمایه و افزایش مناسبات اقتصادی در قالب شبکه های ارتباطی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است و باز تعریف نقش بازار سرمایه در اقتصاد ملی یکی از کار ویژه های این رویداد مهم اقتصادی بشمار می رود.

این مقام مسئول با بیان اینکه فاینکس فرصتی است تا نهادهای مالی، سهامداران و عموم مردم ارتباط دو سویه چهره به چهره را تجربه کنند، افزود: طی سال های اخیر نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه نقش مهمی در فرهنگ اقتصادی ایفا کرده و با اتکا به حضور پرشور مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، روند رو به رشدی را تجربه کرده است. سال 98 شاهد یکی از بهترین دوره های فاینکس بودیم و این رویداد با استقبال بی سابقه ای همراه شد. به اذعان شرکت سهامی نمایشگاه ها و شرکت پیمانکار، فاینکس دوازدهم یکی از نمایشگاه های پر بار بود که روزانه 10 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

فلاح با اشاره به برنامه های فاینکس 2020 توضیح داد: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همواره به دنبال افزایش سواد مالی عموم مردم است و از سوی ارکان این شرکت برنامه های متعددی با محور فرهنگ سازی و آموزش اجرایی می شود. نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یک رویداد خدمت محور با هدف انتقال دانش مالی است. بنابراین کارگاه ها و دوره های آموزشی مهمترین ویژگی این رویداد است. شرکت اطلاع رسانی نیز سعی می کند با کارگاه ها و دوره های آموزشی پیش بینی شده، ادبیات و مفاهیم بورسی را بسط دهد. با برنامه ریزی انجام شده قطعا مخاطبین این نمایشگاه با الفبای بورس آشنا و با دارایی علمی و دانش از فاینکس 2020 خارج می شوند.

وی بیان اینکه فاینکس امروز یک برند و جزء سه نمایشگاه مالی بزرگ جهان است، عنوان کرد: فاینکس از لحاظ کیفی و کمی توسعه چشم گیری را تجربه کرده به طوری که سال گذشته اِستو رِوا رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی از فاینکس دوازدهم به عنوان بزرگترین نمایشگاه مالی نام برد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ