کد خبر: ۱۴۶۵۶۱
۰:۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱

معاملات مشکوک چهار نماد از یک گروه، سومین حضور پتروشیمی و ۱۰ شرکت
در آخرین روز بهمن رخ داد:

معاملات مشکوک چهار نماد از یک گروه، سومین حضور پتروشیمی و ۱۰ شرکت

چهار شرکت از صنعت انبوه سازی، حضور پتروشیمی بازار پایه ای برای سومین روز متوالی به همراه ۱۰ شرکت دیگر، معاملات مشکوک دیروز را رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری بهمن ، بازار سهام متعادل و با جوی بهتر از روز گذشته آغاز به کار کرد و شاخص پس از افت 4692 واحدی به مدار صعود بازگشت و با افزایش 6634 واحدی در کانال 478 هزار تایی ماندگار شد. ارزش روز بازار سهام شرکت های بورسی هم از 1.74 هزار هزار میلیارد تومان عبور کرد.

براساس این گزارش، ارزش معاملات سهام شرکت های بورسی و فرابورسی نیز بیش از 3.6 و 1.8 هزار میلیارد تومان بود و بانک های تجارت و صادرات و  ذوب آهن به همراه بین‌المللی‌ توسعه‌ ساختمان با داد و ستد بیش از 718، 324، 201 و 191 میلیونی ، بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 12 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

این گروه شامل پتروشیمی دهدشت، پارس سوئیچ، تامین سرمایه امید، بیمه حکمت صبا، پمپ ایران، گز سکه، توسعه ساختمان، لنت‌ترمز، سرمایه گذاری سامان گستر اصفهان، سرمایه گذاری ساختمانی بین المللی نام آوران مهندسی، البرز بالک، قند تربت جام، کابلسازی ایران، تامین مسکن جوانان و لعابیران هستند.

حضور چهار شرکت از صنعت انبوه سازی، پتروشیمی دهدشت برای سومین روز متوالی طی هفته جاری و 10 شرکت بورسی و فرابورسی دیگر از جمله نکات جالب معاملات مشکوک است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ