کد خبر: ۱۴۶۶۵۸
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۴

برگزاری کنکور دکتری ۹۹ به دلیل کرونا به سال بعد موکول شد
رییس سازمان سنجش آموزش:

برگزاری کنکور دکتری ۹۹ به دلیل کرونا به سال بعد موکول شد

رییس سازمان سنجش آموزش گفت: زمان برگزاری کنکور دکتری ۹۹ برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور به پنج شنبه ۲۸ فروردین تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابراهیم خدایی درخصوص تغییر زمان برگزاری کنکور دکتری ۹۹ به ایرنا گفت: کنکور دکتری سال ۹۹ که قرار بود جمعه ۹ اسفند برگزار شود برای رفاه حال داوطلبان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پنج شنبه ۲۸ فروردین ۹۹ برگزار خواهد شد.

وی افزود: اطلاعیه این سازمان در خصوص اعلام سایر اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون دوشنبه ۱۸ فروردین  ۹۹ منتشر می شود. کارت ورود به جلسه آزمون نیز از ۲۵ فروردین توزیع خواهد شد.

بر اساس این گزارش، آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است.

این آزمون که ۱۷۴ هزار و ۴۶۶ نفر شرکت کننده دارد در هفت گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته امتحانی شامل ۶۳ کد رشته امتحانی در علوم انسانی، ۴۵ کد رشته در گروه علوم پایه، ۶۰ کد رشته امتحانی در گروه فنی و مهندسی، ۳۵ کد رشته امتحانی در گروه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هفت کد رشته امتحانی در گروه هنر، ۲۶ کد رشته امتحانی در گروه دامپزشکی و ۹ کد رشته امتحانی در گروه زبان برگزار می شود.

پذیرفته شدگان نهایی روزانه کنکور دکتری سال ۹۸ که در دانشگاه محل قبولی ثبت نام نکرده اند، اجازه شرکت در آزمون سال ۹۹ را نداشته و یک سال از شرکت در آزمون محروم هستند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ