کد خبر: ۱۴۶۶۶۵
۱۶:۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۴

معاملات مشکوک ۷ تا ۳ برابری پتروشیمی بازار پایه ای، دو تامین سرمایه و ۱۲ نماد
در روز ثبت رکورد جهش روزانه شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک ۷ تا ۳ برابری پتروشیمی بازار پایه ای، دو تامین سرمایه و ۱۲ نماد

در روز ثبت رکورد جهش روزانه شاخص، دو تامین سرمایه، دو شرکت بیمه، پتروشیمی بازار پایه ای برای پنجمین روز متوالی و ۱۰ نماد دیگر با معامله ۷ تا ۳ برابری مشمول معاملات مشکوک شدند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات امروز بازار سهام با رکورد بی سابقه جهش 17 هزار و 106 واحدی شاخص همراه بود و طی آن دماسنج بازار به مدد شرکت های بزرگ به 498 هزار و 904 واحدی رسید.

همچنین در حالی 4.1 و 4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس جابجا شد و بانک تجارت با معامله 677.9 میلیون سهم پر حجم ترین سهم بود که طبق اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا 15 شرکت با داد و ستد 7 تا 3 برابری نسبت به میانگین یک ماهه، مشمول معاملات مشکوک شدند.

در صدر این گروه بیمه تعاون حاضر در بازار پایه زرد فرابورس حضور دارد که امروز با معامله بیش از 35 میلیون سهمی که 7 برابر بیشتر از میانگین یک ماهه است ، نشان از معاملات عجیب و متفاوت داشت.

در ادامه هم شرکت های پتروشیمی دهدشت، کابلسازی ایران، بیمه آسیا، نیلی صنعت کرمان، خدمات کشاورزی، نیروکلر، تامین سرمایه امید، قند تربت جام، فولاد افزار سپاهان، لعابیران، ساینا، تامین سرمایه نوین، آسیا سیر ارس و بیمه ما مشمول معاملات مشکوک شده اند.

از جمله نکات جالب این گروه ، حضور پتروشیمی بازار پایه ای برای پنجمین روز متوالی، دو تامین سرمایه، دو شرکت از صنعت بیمه و 10 شرکت بورسی و فرابورسی دیگر است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ