کد خبر: ۱۴۶۶۷۷
۹:۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۵

پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر
در تحلیل تکنیکال یک کارگزاری مشخص شد:

پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر " پنجمین شرکت بزرگ ، جم و رتاپ"

با تحلیل تکنیکال سهام تاپیکو ، پتروشیمی جم و تجارت الکترونیک پارسیان، پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر این سه شرکت توسط یک کارگزاری مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی سیر صعودی بازار سهم با رکورد شکنی های شاخص و افزایش قیمت سهام تداوم یافته که کارگزاری آبان در ادامه بررسی چارتیستی شرکت های بورسی و فرابورسی ، سهام سه شرکت تاپیکو ( پنجمین شرکت بزرگ بورس از لحاظ سرمایه اسمی ) ، پتروشیمی جم و تجارت الکترونیک پارسیان را تحلیل تکنیکال کرد.

نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) : قیمت این نماد از سقف کانال صعودی کوچک خارج شده و انتظار می رود تا رسیدن به سقف کانال بزرگ فرضی به حرکت صعودی ادامه دهد. سهمامداران این هلدینگ  می توانند تا رسیدن به محدوده ۶۰۰ تومانی در موقعیت خرید بمانند و حد ضرر را به محدوده ۴۵۰ تومان منتقل کنند.

پتروشیمی جم : قیمت این سهم توانسته بر مقاومت مورد نظر غلبه کند و با این شرایط می توان اکنون وارد معامله شد و یا به حجم معاملات اضافه کرد و حد ضرر را در محدوده ۱۵۷۰ و حد سود اول را در محدوده ۱۸۰۰ تومان در نظر داشت.

تجارت الکترونیک پارسیان : قیمت این نماد یک الگوی پرچم را کامل کرده و می توان با هدف ۷۵۰ تومان و حد ضرر ۵۰۰ تومان وارد معامله خرید شد.

انتهای پیام

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ