کد خبر: ۱۴۶۷۱۹
۰:۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۶

پاسخ خدابخش به درخواست توقف عرضه اولیه و صدور کد جدید و تعطیلی تالارها
در گفت و گو با بورس پرس اعلام شد:

پاسخ خدابخش به درخواست توقف عرضه اولیه و صدور کد جدید و تعطیلی تالارها

مدیر نظارت بر بورس ها به درخواست دبیرکل کانون کارگزاران بورس مبنی بر توقف عرضه های اولیه و صدور کد جدید معاملاتی و تعطیلی تالارهای اختصاصی پاسخ داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن خدابخش در واکنش به نامه دیروز روح اله میرصانعی دبیرکل کانون کارگزاران بورس از رئیس سازمان بورس مبنی بر توقف عرضه های اولیه و صدور کد جدید معاملاتی و تعطیلی تالارهای اختصاصی کارگزاران به دلیل شیوع سریع کرونا به بورس پرس گفت : طبق گفته رئیس جمهور ، وزارت بهداشت سیاست گذار مسئله کرونا است و در صورت صلاحدید و دستور این وزارتخانه ، اقداماتی در بازار سرمایه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: بنابراین بازار سرمایه در خصوص کرونا ، تابع سیاست گذاری ها و تصمیمات ابلاغی وزارت بهداشت بوده و هست . این درحالی است که بانک ها همچنان فعال بود ه و شعب هر روزه با ده ها و صدها مشتری سر و کار دارند . از سوی دیگر بسیاری از معامله گران و سهامداران از طریق آنلاین اقدام به فعالیت می کنند.

خدابخش در برابر این سئوال که آیا تاکنون گزارشی و خبری از تعطیلی شرکت های بورسی و فرابورسی شده یا خیر به بورس پرس توضیح داد: خوشبختانه با رعایت توصیه های ایمنی و انجام اقدامات پیشگیرانه توسط مدیران ، مردم ، کارکنان و... ، فعالیت همه شرکت ها تاکنون جاری و عادی است.

انتهای پیام    

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ