کد خبر: ۱۴۶۷۴۵
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۶

بلوک ۲۰ درصدی سومین پالایشگاه روانه میز فروش بورس می شود
فردا :

بلوک ۲۰ درصدی سومین پالایشگاه روانه میز فروش بورس می شود

بلوک ۲۰ درصدی پالایشگاه تبریز فردا توسط سازمان خصوصی سازی عرضه می شود تا شاید دولت از ترکیب سهامداری سومین پالایشگاه هم خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، سازمان خصوصی‌سازی به نمایندگی از شرکت ملی پالایش و پخش و پس از فروش عمده سهام پالایشگاه شیراز و لاوان، بلوک ۲۰ درصدی سهام پالایشگاه تبریز را نیز فردا بطور یکجا و نقد یا شرایطی روانه میز فروش بورس‌ می کند تا شاید دولت از ترکیب سهامداری سومین پالایشگاه هم خارج شود.

به این ترتیب، مقرر شده ۷۷۶ میلیون و ۸۴۱ هزار و ۲۰۰ سهم"شبریز" به قیمت هر سهم معادل قیمت تابلو بورس در روز عرضه به علاوه ۲۰ درصد به شرط آنکه از ۴۰۷۱۲ ریال کمتر نباشد از طریق کارگزاری بانک تجارت عرضه می شود.

شرایط پرداخت وجه معامله بصورت ۵۰ درصد نقد طی مهلت ۲۰ روز کاری و مابقی بصورت اقساط دو ساله با فواصل زمانی ۶ ماهه و نرخ سود فروش ۱۸ درصد تعیین شده است.

متقاضیان خرید باید علاوه بر واریز معادل ۱۰ درصد ارزش پایه سهام قابل واگذاری به حساب سپرده گذاری مرکزی معادل یک درصد ارزش پایه سهام قابل واگذاری را نیز به عنوان سپرده بصورت نقد یا ضمانت بانکی معتبر حسب مورد به حساب سازمان خصوصی سازی واریز یا به آن تحویل دهند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ