کد خبر: ۱۴۶۷۶۵
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۶

نوبت عصر همه بانک‌ها از شنبه آینده برای یک هفته تعطیل شد
با تصمیم شورای هماهنگی بانک ها :

نوبت عصر همه بانک‌ها از شنبه آینده برای یک هفته تعطیل شد

شورای هماهنگی بانک ها اعلام کرد: از شنبه آینده به مدت یک هفته باجه عصر کل بانک ها تعطیل و ساعت کاری روزانه استان های درگیر با بیماری کرونا نیز بامصوبات استانداری هماهنگ شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شورای هماهنگی بانک ها در جلسه فوق العاده امروز مصوب کرد از شنبه آینده به مدت یک هفته، باجه عصر کل بانک ها تعطیل و ساعت کاری روزانه استان های درگیر بابیماری کرونا نیز بامصوبات استانداری هماهنگ شود.

براین اساس،مدیران عامل عضو شورا در این جلسه ابتدا با ارائه گزارشی از وضعیت شعب و بیان دغدغه های کارکنان مبنی بر لزوم بکارگیری حداکثر امکانات برای جلوگیری از شیوع این بیماری تأکید کردند.

محمدرضا حسین زاده رئیس شواری هماهنگی بانک ها نیز با بیان اینکه کارکنان بانک ها در معرض انواع آسیب ها هستند، گفت: اکنون شعب بانک ها محل مراجعه عموم مردم است از این رو باید حداکثر همکاری برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از شیوع بیماری در شعب انجام شود.

وی از عموم مردم درخواست کرد در روزهایی که بیماری کرونا شایع شده تا حد امکان از حضور در شعب خودداری کرده و از ابزارهای بانکداری الکترونیکی و بانکداری دیجیتال امور را مدیریت کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ