کد خبر: ۱۴۷۰۹۳
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴

ایران با اذن مقام معظم رهبری از بحران نجات یافت / آمار نمایندگان مبتلا
نایب رییس مجلس :

ایران با اذن مقام معظم رهبری از بحران نجات یافت / آمار نمایندگان مبتلا

نایب رییس مجلس با اعلام مثبت بودن جواب کرونا ۵ نماینده درباره گفت: اذن مقام معظم رهبری کشور را از بحران خلاء بودجه در سال ۹۹ نجات داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مسعود پزشکیان با اشاره به اذن رهبر معظم انقلاب برای ارسال مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 به شورای نگهبان به خانه ملت گفت: نمایندگان هفته گذشته در جلسات علنی مجلس حضور یافتند اما حال برخی مساعد نبود و پس از انجام آزمایش کرونا از بین 30 نفر ، جواب 5 نفر مثبت اعلام شد که این آمار ممکن است در میان 290 نفر افزایش یابد.

وی ادامه داد: جلسات علنی برای بررسی بودجه و دیدارهای مردمی نمایندگان می تواند کرونا را در تمام نقاط  ایران گسترش دهد. به همین دلیل لاریجانی با توجه به این شرایط از مقام معظم رهبری درخواست کرد بودجه سال 99 نیز که توسط کمیسیون تلفیق بررسی، براساس اصل 85 قانون اساسی تصویب و به شورای نگهبان ارسال شود تا کشور بدون بودجه نماند.

پزشکیان افزود: مقام معظم رهبری نیز در پاسخ به نامه رییس مجلس تایید کردند بودجه براساس اصل 85 قانون اساسی تصویب شود. همچنین اجازه فرمودند وزارت جهاد کشاورزی تا زمانی که نمایندگان درگیر با کرونا، درمان شوند و جلوی گسترش این ویروس گرفته شود با سرپرست به فعالیت ادامه دهد.

انتهای پیام


 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ