کد خبر: ۱۴۷۶۷۵
۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۱/۵

اطلاعات پدیده شاندیز پرحاشیه تکمیل شد / بررسی مجدد درج نماد

اطلاعات پدیده شاندیز پرحاشیه تکمیل شد / بررسی مجدد درج نماد

در پی توضیحات شرکت پرحاشیه پدیده شاندیز مبنی بر نحوه اعمال آرای قضایی و اعلام آثار در صورت‌های مالی ۹ ماهه، درج نماد این شرکت حاضر در بازار پایه نارنجی بررسی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کمیته درج فرابورس در آخرین روز کاری سال 98 موضوع بررسی درج شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز را در دستور کار داشت و بنا بر لزوم ارائه توضیحات کاملی از سوی این شرکت درباره نحوه اعمال آرای قضایی و اعلام آثار در صورت‌های مالی حسابرسی شده 9 ماهه منتهی به آذر که در سامانه کدال افشا شده، مقرر شد موضوع درج نماد این شرکت مجددا در جلسه دیگری مطرح شود.

بنابراین گزارش، بهنام محسنی معاون بازارهای خارج از بورس شرکت فرابورس آذر سال گذشته درباره درج این شرکت پرحاشیه و 52.1 میلیارد تومانی در بازار پایه نارنجی فرابورس با نماد "گتوشا" به بورس پرس توضیح داده بود: هنوز فرایند درج نماد این شرکت طی نشده و اطلاعیه رسمی هم منتشر نشده است . بنابراین صرفا" ایجاد نماد شده تا امکان سپرده گذاری سهام در شرکت سپرده گذاری مرکزی فراهم شود.

وی ادامه داد: این شرکت باید ضمن تکمیل مدارک و انتشار اطلاعات مالی ، اقدام به اعلام گزارش حسابرس در مورد احکام صادره دادگاه کند که بار مالی موثری هم همراه است. بنابراین باید منتظر گزارش حسابرس و تکمیل مدارک و اطلاعات ماند تا بعد از دریافت ، زمینه درج نماد فراهم شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ