کد خبر: ۱۴۷۷۱۰
۰:۱ - ۱۳۹۹/۱/۶

تهران هنوز به نقطه اوج کرونا نرسیده‌ / نگران بازگشت مسافران / تجهیز دو سالن
رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان:

تهران هنوز به نقطه اوج کرونا نرسیده‌ / نگران بازگشت مسافران / تجهیز دو سالن

رئیس ستاد مقابله با کرونا با ابراز نگرانی از بازگشت مسافران اعلام کرد هنوز تهران به نقطه اوج بیماری نرسیده‌ و مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی از اختصاص دو سالن به نقاهتگاه بهبودیافتگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا زالی درجریان ارتباط تصویری با حسن روحانی گفت: بسته تشویقی مدون متشکل از تضامین شغلی و استخدامی برای کادر درمانی و بیمارستانی به وزیر بهداشت ارائه شده که اگر در قالب هیئت وزیران مصوب شود بازتاب مطلوبی در سطح جامعه پزشکی خواهد داشت .

وی ادامه داد: دوره نهفتگی سه تا ۱۴ روزه بیماران فعلی مراجعه کننده به بیمارستان‌ها به پایان رسیده و الگوی ارجاع بیماران درحال تغییر است اما با خروج مسافران از تهران، چرخش کرونا متفاوت و نگرانی از بازگشت این گروه افزایش می یابد و باید در موج دوم سفرها ، دستورالعمل‌های سختگیرانه‌تری اجرا شود.

زالی افزود: هنوز تهران به نقطه اوج بیماری کرونا نرسیده‌ و همکاری و مشارکت مردم و اقدامات کنترلی و سخت‌گیرانه تر ضروری است.

همچنین بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از اختصاص دو سالن به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونا خبر داد و گفت: این نقاهتگاه با ظرفیت دو هزار تختخواب ایجاد شده و قابلیت افزایش سریع به سه هزار تخت را دارد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ