کد خبر: ۱۴۷۷۱۴
۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۱/۶

مرخصی کارمندان دولت تا ۱۵ فروردین استحقاقی نیست
سازمان اداری و استخدامی :

مرخصی کارمندان دولت تا ۱۵ فروردین استحقاقی نیست

سازمان اداری و استخدامی نحوه حضور یک سوم از کارکنان دولت تا ۱۵ فروردین را اعلام کرد که طبق آن مرخصی کاهش حضور دو سوم کارکنان ، جزء مرخصی استحقاقی محسوب نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جمشید انصاری معاون رییس جمهور با صدور بخشنامه‌ مربوط به ساز و کار مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد: وزراء و روسای دستگاه‌های اجرایی ضمن تعیین و اعلام عناوین خدمات عمومی ضروری حوزه مسئولیت دستگاه متبوع ، نسبت به نوبت بندی کارکنان به نحوی اقدام کنند که خدمات عمومی ضروری با حضور روزانه حداقل یک سوم کارکنان ارائه شود.

تعداد کارکنان حاضر در محیط‌ های اداری از طریق نوبت‌بندی و اعطای مرخصی و یا انجام دورکاری به میزان تا دو سوم کاهش یابد و مرخصی موضوع این بخشنامه جزء مرخصی استحقاقی کارکنان محسوب نخواهد شد.

براساس این گزارش، طبق مصوبه ۵ فروردین ستاد ملی مدیریت کرونا با توجه به ضرورت تداوم ارائه خدمات عمومی در عین کاهش تردد و تجمع با تشخیص وزرا، روسای سازمان‌ها و مدیران در کلیه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها و بیمه‌ها به گونه‌ای عمل شود که حداقل یک سوم نیروها به طریق نوبت بندی تا ۱۵ فروردین در محل کار حضور یابند و بقیه به صورت دورکاری به خدمات ادامه دهند یا به آنان مرخصی اعطا شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ