کد خبر: ۱۴۷۷۳۷
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱/۶

رشد ۲۵ درصدی شعب افق کوروش و برآورد تعداد فروشگاه ها در سال جاری
با افزایش قیمت هر سهم به ۱۰ هزار تومان رقم خورد:

رشد ۲۵ درصدی شعب افق کوروش و برآورد تعداد فروشگاه ها در سال جاری

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که در جریان معاملات امروز با رشد به قیمت ۱۰ هزار تومانی هر سهم رسید و صف خرید شد درخصوص توسعه شعب و برآورد تعداد افزایش فروشگاه ها در سال جاری توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که در جریان معاملات امروز با رشد 10.2 درصدی به قیمت 10 هزار تومانی  هر سهم رسید و صف خرید شد در خصوص توسعه شعب و برآورد تعداد افزایش فروشگاه ها در سال جاری توضیح داد.

براین اساس،"افق" اعلام کرد: تعداد فروشگاه ها طبق گزارش حسابرسی شده شهریور ماه 98 و متعاقبا گزارش تفسیری آن دوره 1689 فروشگاه گزارش شده بود. بهبود چشم گیر روند توسعه فروشگاهی در نیمه دوم سال 98 بخصوص در اسفند ماه باعث شد تا این تعداد در تاریخ انتشار اطلاعیه از مرز 2000 فروشگاه عبور کند.

با عنایت به اینکه در صنعت خرده فروشی یکی از مولفه های اصلی افزایش فروش و سود، تعداد نقاط فروش است لذا این مهم علاوه بر تاثیر بر روند فروش و سودآوری سال 98 ، اطلاعات با اهمیتی در خصوص روند فروش برای سال های آتی در اختیار سرمایه گذاران می گذارد. این رشد مازاد نسبت به برآوردهای قبل بیانگر رشدی 25 درصدی در یکی از اصلی ترین محرک فروش بوده که به نوعی نشان از افزایش ظرفیت فروش به همین میزان دارد. بر آورد اولیه شرکت این است که در سال 99 تعداد 500 فروشگاه افتتاح شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ