کد خبر: ۱۴۷۷۳۹
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۱/۶

ایران خودرو برای تحقق جهش تولید چند برنامه اعلام کرد

ایران خودرو برای تحقق جهش تولید چند برنامه اعلام کرد

ایران خودرو چند برنامه برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامین و تحقق جهش تولید از جمله توسعه محصولات و ارتقای کیفی محصولات را اعلام کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد: در تاسی به فرمایش رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال وجهش تولید برداشته شود و وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی در آنچه مسئولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند .

برنامه های این گروه برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامین در راستای تحقق جهش تولید شامل تامین نقدینگی و ارز مورد نیاز، تامین مواد اولیه ، قطعات و مجموعه ها با کیفیت مناسب در زمان بندی مشخص ( تولید بدون کسری) و به قیمت عادلانه ، تامین خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری و اعلام و درخواست سیاست ها ،‌مقرارات و قوانین پشتیبان تولید است .

همچنین ارتقاء‌ بهروری در تمامی زمینه ها شامل منابع انسانی ، سرمایه و انرژی ، تحقق برنامه های تولید ، طراحی و توسعه محصولات و ارتقای کیفی محصولات از مهمترین برنامه های اجرای راهبرد همت در تولید خواهد بود .

ایران خودرو برای تحقق شعار سال جهش تولید ، برنامه هایی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارک دیده که از جمله جهش درصادرات ، تحریک تقاضا ، کاهش ماندگاری خودرو ها ،‌ تحویل تعهدات معوقه طی سه ماهه اول سال جاری و تسریع در فرآیند لجستیک ، است .

همچنین در تلاش است با استفاده از تمام ظرفیت های علمی ، نخبگان جامعه ، شرکت های دانش بنیان و قطعه سازان ، تولید خودرو با نشان ایرانی را در سال جهش تولید توسعه دهد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ