کد خبر: ۱۴۷۸۷۰
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۱/۱۰

پایانه مسافری اتوبوسرانی غرب تهران بدون هماهنگی تعطیل شد
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای:

پایانه مسافری اتوبوسرانی غرب تهران بدون هماهنگی تعطیل شد

مدیرکل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تعطیلی ترمینال غرب تهران خبر داد و گفت: این اقدام بدون هماهنگی با این سازمان صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، داریوش باقرجوان در خصوص تعطیلی پایانه غرب (پارک سوار آزادی تهران) به ایرنا گفت: این اقدام توسط کلانتری میدان آزادی و بدون هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام شده است.

وی افزود: در حالی که مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، محدود شدن سفرها و نه توقف کامل آنها را مد نظر داشته، کلانتری میدان آزادی با ارائه نامه‌ای به مدیر ترمینال غرب خواستار توقف کلیه سفرها و تعطیلی پایانه شده است.

این مقام مسوول ادامه داد: برخی مسافران که نه هزینه سفر با هواپیما را دارند و نه خودروی شخصی در تهران بدون جا و مکان مانده و امکان بازگشت به شهر محل سکونت را ندارند و در ترمینال آزادی گرفتار شده اند.

باقر جوان با بیان اینکه پایانه های جنوب، شرق و بیهقی باز هستند، گفت: به زودی با ورود استانداری تهران به موضوع تعطیلی پایانه های مسافربری عمومی پایانه غرب نیز بازگشایی می شود چرا که با بسته شدن آن مخالف هستیم هرچند سازمان راهداری نیز بر محدود شدن فعالیت پایانه‌ها و صرفا انجام سفرهای اضطراری تأکید دارد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ