کد خبر: ۱۴۹۲۲۲
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱/۲۱

معاملات مشکوک پتروشیمی بازار پایه ای،
در روز ثبت رکورد جدید شاخص در کانال ۵۹۷ هزارتایی رقم خورد:

معاملات مشکوک پتروشیمی بازار پایه ای، "خبهمن"، دو سهم سیمانی و ۱۱ نماد

در روز ثبت رکورد شاخص در کانال ۵۹۷ هزارتایی، پتروشیمی بازار پایه ای، گروه بهمن، دو شرکت از گروه سیمانی و ۱۱ نماد دیگر مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام مثبت و با قدرت آغاز به کار کرد به طوری که با قدرتی قابل توجه با توجه به گرایش نقدینگی به نمادهای بزرگتر، شاخص با جهش 13 هزار و 686 واحدی همراه شد و با ورود به کانال 597 هزار تایی، رکوردی جدید ثبت کرد.

براین اساس، بیش از 5.8 هزار میلیارد تومان در بورس و 3.6 هزار میلیارد تومان در فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک تجارت، بانک صادرات، سرمایه گذاری صبا تامین، ذوب آهن به همراه توسعه مولد نیروگاهی جهرم به ترتیب با دادو ستد بیش از 990، 579، 578، 364 و 277 میلیون سهم تعلق گرفت.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 5 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت خدمات انفورماتیک حاضر در بازار اول معاملات بورس قرار گرفت که ضمن رشد 5 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد بیش از 84.6 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سرمایه گذاری نفت، سیمان ارومیه، قند پیرانشهر، پتروشیمی فارابی، مدیریت صنعت شوینده ت.ص بهشهر، کشت و صنعت آبشیرین، گروه صنعتی ملی، تامین سرمایه نوین، زرین معدن آسیا، فن آوا، سیمان لار سبزوار، گروه بهمن، فرآوری زغال سنگ پروده طبس و کاشی الوند مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

پتروشیمی فارابی، گروه بهمن، دو شرکت از گروه سیمانی، حضور متوالی تامین سرمایه نوین، گروه صنعتی ملی، زرین معدن آسیا و 8 شرکت دیگر از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ