کد خبر: ۱۵۳۵۷۸
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۲/۲۷

بانک زیانده مشمول تعلیق ۴.۶۶ درصد سهام زیرمجموعه را فروخت

بانک زیانده مشمول تعلیق ۴.۶۶ درصد سهام زیرمجموعه را فروخت

بانک زیانده مشمول تعلیق از واگذاری ۴.۶۶ سهام شرکت تولید برق نیروی دماوند و سود ناشی از آن خبر داد و آماده بازگشایی نماد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک دی که به دلیل شمول ماده 141 قانون تجارت مشمول فرآیند تعلیق شده از واگذاری 4.66 سهام شرکت تولید برق نیروی دماوند و سود ناشی از آن خبر داد و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش 30 دقیقه ای آماده بازگشایی نماد شد.

براین اساس، "دی" در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی در بازه زمانی 25 فروردین تا 23 اردیبهشت اقدام به واگذاری 4.66 درصد سهام شرکت تولید برق نیروی دماوند به قیمت پایه 74193 ریال برای هر سهم و قیمت پایه کل 942.7 میلیارد تومان بصورت نقد کرده است.

بهای تمام شده سهام یا حق تقدم واگذار شده در دفاتر شرکت 156.6 میلیارد تومان و سود واگذاری پس از کسر مخارج انتقال 786 میلیارد تومان محاسبه شده است. درصد مالکیت بانک دی در این شرکت قبل از واگذاری 90.6 درصد بوده که پس از واگذاری به 86.2 درصد رسیده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» غلامعلی ماشینچی | ساعت ۱۳:۴ - ۱۳۹۹/۲/۲۸
0
0
پاسخ
سوالی که برای اکثر سهامداران مطرح است این موضوع که با فروش 14 درصد از سهم دماوند وسهم بوعلی هنوز درکدال منفی بالای 500 مواجه میشن با این همه فروش هنوز از زیان بیرون نیامده ایا خبرهای است چرا با این بانک ایهمه بازی صورت میگیره چه زمانی سهامداران خرد از مزایای این بانک بهره مند میشوند بانکی با کلی اموال وثروت وبا کل سهم 6 برای همسان شدن با دیگر بانکها 4 هزار درصد افزایش ازتجدید با توجه به اموال معقول ودور از دسترس نیست که امیدواریم کمی تحرک دیده شود وگزینه مناسب برای ورود نقدینگی دربورس باشد
» غلامعلی ماشینچی | ساعت ۱۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۳/۵
0
0
پاسخ
سلام با توجه باینکه مهلت بانک برای خروج ازماده 141 روبپایان است ایا هنوز اززیان انباشت خارج نشده وایا باز میخواهد از امکانات دولتی برای دریافت مهلت استفاده کند وایا سازمان بتمام شرکتها اینگونه امتیاز میدهد ودراخر تاچه تاریخی این بانک به شفاف سازی میرسد چرا سهامدارخرد جواب داده نمیشود وچرا اجازه شایع وتخریب داده میشود
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ