کد خبر: ۱۵۳۷۹۷
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۲/۳۱

اعمال محدودیت ترافیکی ۱۰ روزه در جاده ها به مناسبت تعطیلات عید فطر

اعمال محدودیت ترافیکی ۱۰ روزه در جاده ها به مناسبت تعطیلات عید فطر

مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها از اعمال محدودیت ترافیکی ۱۰ روزه در جاده ها به مناسبت تعطیلات عید فطر خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایمان محرابی‌نیا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور به فارس گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای یکم، سوم و چهارم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای پنجم، هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 16 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج  چالوس حدفاصل شهرستانک تا گچسر سنگین و در محدوده کندوان و هزارچم نیمه سنگین و در آزادراه قزوین کرج محدوده نظرآباد و بین پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و همچنین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو سنگین و در آزادراه کرج تهران مقاطع گرمدره و ایران خودرو نیمه سنگین و در محور شهریار تهران سنگین بوده و در آزادراه تهران شمال، رشت  قزوین و محور فیروزکوه روان است.

محرابی نیا گفت: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع بوده
و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 روز دوشنبه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسوول عملیات مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: در محور هراز و کندوان تردد کامیون و تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 امروز تا  ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد و همچنین از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا  ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه 3 خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه و از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و  تهران ممنوع است.

وی افزود: در محور آستارا اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای سوم، چهارم، پنجم و نهم خرداد و در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس از ساعت 7 الی 22 روزهای 4، 5 و 9 خرداد ممنوع است.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین در محور سلفچگان قم، باند رفت به طرف قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 روزهای 4 و 5 خرداد ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه ساوه تهران خواهد بود. در محور قدیم رشت قزوین و بالعکس نیز تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای سوم، چهارم و پنجم خرداد از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

محرابی‌نیا گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.طی شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج تهران‌ و پس از آن آزادراه‌های تهران کرج و کرج  قزوین پر ترافیک‌ترین جاده‌ها بودند.

وی افزود: محورهای رامیان اولنگ شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک دیزین، محور شهداد نهبندان دراستان کرمان، جاده خرم آباد پل دختر‌ در استان لرستان‌، محور قزوین  همدان‌ آزادراه قزوین رشت محدوده رودبار به توتکابن به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.همچنین آزادراه چالوس مرزن آباد و بالعکس در استان مازندران تا اطلاع ثانوی از ساعت 19 تا 7 روز بعد به دلیل نبود ایمنی مسدود خواهد بود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ