کد خبر: ۱۵۳۸۲۷
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۳/۲

نخستین فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با شرایط جدید
از چهارشنبه آینده به مدت یک هفته شروع می شود:

نخستین فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با شرایط جدید

نخستین فروش فوق العاده محصولات پر فروش ایران خودرو با شرایط جدید از جمله قرعه کشی از چهارشنبه آینده به مدت یک هفته و با موعد تحویل حداکثر سه ماه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد: نخستین فروش فوق العاده محصولات پر فروش از چهارشنبه آینده 7 خرداد به مدت یک هفته و با هدف افزایش عرضه کارخانه ای خودرو به بازار و با موعد تحویل حداکثر سه ماه آغاز می شود و بعد از اتمام مهلت یک هفته ای و ثبت نام تمامی متقاضیان از طریق قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد.

براساس این گزارش، پس از گذشت 72 ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام ، اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و مشتریان منتخب ملزم خواهند بود طی 48 ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو کنند.

وجوه متقاضیانی که جزو ثبت نام کنندگان نهایی نیستند نیز ظرف مدت 7 روز عودت خواهد شد. همچنین به منظور حذف واسطه گران و سودجویان ، محدودیت هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در 36 ماه اخیر از ایران خودرو و سایپا، دارا بودن سن حداقل 18 سال و ارایه گواهینامه رانندگی لحاظ خواهد شد.

از سوی دیگر ، هیچ گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد. در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق العاده است.

پیش ثبت نام از یکشنبه 4 خرداد آغاز می شود و ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران خودرو در روز چهارشنبه 7 خرداد، دارای کد کاربری و رمز عبور باشند.

انتهای پیام


 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ