کد خبر: ۱۵۳۸۴۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۳/۴

اولین فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد / شرایط جدید

اولین فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد / شرایط جدید

نخستین پیش فروش فوق العاده ایران خودرو با ضوابط جدید و موعد تحویل حداکثر سه ماهه از امروز یکشنبه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، طرح فروش فوق العاده محصولات پرتیراژ ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان،کنترل بازار و حذف سوداگری و عرضه عادلانه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماه به اجرا گذاشته می شود.

بر این اساس ، پیش ثبت نام از امروز یکشنبه ۴ خرداد آغاز می شود و ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران خودرو در روز چهارشنبه 7 خرداد دارای کد کاربری و رمز عبور باشند.

بر اساس این گزارش، این طرح از روز چهارشنبه هفته جاری آغاز و تا یک هفته ادامه خواهد داشت. با پایان مهلت یک هفته ای و ثبت نام تمامی متقاضیان، با استفاده از سازو کار قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد.

طبق تصمیمات اتخاذ شده، پس از گذشت ۷۲ ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام فهرست اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود.

مشتریان انتخاب شده ملزم خواهند بود تا ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو کنند. وجوه متقاضیانی که جزو ثبت نام کنندگان نهایی نیستند نیز ظرف مدت ۷ روز عودت خواهد شد. تحویل خودرو نیز تا حداکثر سه ماه از زمان تکمیل وجه انجام خواهد شد.

به منظور حذف واسطه گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در ۳۶ ماه اخیر از ایران خودرو و سایپا، ارا بودن سن حداقل ۱۸ سال و ارایه گواهینامه رانندگی لحاظ خواهد شد.

همچنین هیچ گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد. در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق العاده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» رضافرجی | ساعت ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۳/۵
0
0
پاسخ
ازاینطرف که دارن زورمیزنن قیمت خودرو داخلی را بیارن پایین ازاونطرف شرکتهایکه خودرو از چین وارد میکنن دارن هروز قیمتهاشونومیبرن بالا ماشینی که 170تومن بوده تا320ملیون شده هیچکس هم بااینهابرخوردنمیکنه چرا؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ