کد خبر: ۱۵۴۱۶۶
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۳/۱۲

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، ایران خودرو، سایپا، مخابرات + ۱۱ نماد
در روز رشد ۱۷ هزار و ۶۶۸ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، ایران خودرو، سایپا، مخابرات + ۱۱ نماد

در روز رشد ۱۷ هزار و ۶۶۸ واحدی شاخص، بانک فرابورسی، ایران خودرو، سایپا، مخابرات و ۱۱ نماد دیگر شامل معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات سومین روز کاری هفته، بازار سهام با افزایش فشار عرضه در نمادهای بزرگ آغاز به کار کرد به طوری که با رشد بزرگان در نهایت نماگر بازار با رشد 17 هزار و 659 واحدی و ورود به میانه کانال 988 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب بیش از 7.2 هزار میلیارد تومان در بورس و 3.4 هزار میلیارد تومان در فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ایران خودرو و سایپا با داد و ستد بیش از 2 و 1.4 میلیارد سهم و بانک تجارت، بانک صادرات به همراه پارس خودرو با تقاضای 853، 440 و 236 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 8 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت الکتریک خودرو شرق ضمن رشد 5 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد بیش از 11.6 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سنگ آهن گهر زمین، شیمیایی سینا، بیمه‌ میهن، سالمین، ایران خودرو، پارس مینو، توسعه اقتصادی آرین، بانک‌ شهر، سرمایه‌ گذاری ملت، باما، گز سکه، ویتانا، مخابرات و سایپا مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک فرابورسی، ایران خودرو، سایپا، مخابرات و 11 شرکت بورسی و فرابورسی دیگر از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناصر | ساعت ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۳/۱۳
0
0
پاسخ
چطورشد؟؟؟؟چندروزه بامنفی های سایپاچندمیلیون زیان برده ام امروزکه یک ونیم درصداومده بالا شده مشکوک پس اون روزاکه منفی پشت منفی بودحرفی ازمشکوک نبود
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ