کد خبر: ۱۵۵۰۶۶
۰:۰ - ۱۳۹۹/۴/۹

فروش سه محصول گروه بهمن از امروز آغاز می شود + شرایط

فروش سه محصول گروه بهمن از امروز آغاز می شود + شرایط

فروش نقدی و اینترنتی سه محصول گروه بهمن ویژه تیرماه با قیمت قطعی و تعداد محدود از ساعت ۹ صبح امروز تـا زمان تکمیل ظـفیت آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فروش نقدی و اینترنتی سه محصول وانت کاپرا دو کابین، کارا تک کابین و دو کابین 2000 سی سی ویژه تیر ماه با قیمت قطعی و تعداد محدود از ساعت 9 صبح دوشنبه 9 تیر تـا زمـان تـکمیـل ظـرفیت آغاز می شود.

شرکت بهمن موتور با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، فیلترهایی طبق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

همچنین پرداخت مبلغ خودرو باید براساس قیمت های مندرج در جدول های ذیل انجام شود و عدم پرداخت وجه کامل به منزله انصراف متقاضی از دریافت تلقی می شود و شانس خرید خودرو نیز در اختیار مشتری جایگزین قرار خواهد گرفت.

در طرح فوق وانت کارا مورد نظر به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و... مجهز است. متقاضیان می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً از طریق آدرس های www.iranecar.com و http://Bahman.iranecar.com اقدام کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ